FANDOM


Zhu Li- jest asystentką Varrick'a, pomaga przy każdym jego zleceniu. Jest to spokojna kobieta, miła, cicha i pomocna .Występuje w drugiej i czwartej księdze Legendy Korry.


Historia

200px-Zhu Li and Varrick

Varrick przypominając Zhu Li , aby dała mu przepis na jarmuż ciastka.

Kilka dni później , kiedy Navy Północnej zaatakowały południe, Zhu Li towarzyszy Varrickowi na spotkaniu z Tonraq i Senny domu, w którym zawód będą omawiane. Ona nadal wiernie wykonywać jego rozkazy , odpowiadając na pytanie swojego pracodawcy przed wiedząc , że to pytanie retoryczne . Po nieudanej próbie przez południowych rebeliantów porwania Unalaq , Varrick musiał się ukrywać , a od Zhu Li nigdy nie opuścił jego stronie , ona za nim . Wspólnie ukrył wewnątrz wypchanego dziobaka ponoszą położonych w jego salonie . Tam uniknął aresztowania przez wojska Północy , gdy ten przyszedł , aby przeszukać dom . Podczas gdy jej pracodawca rozmawiał z Asami , Bolin i Mako , z których wszyscy byli obecni podczas krótkiego badania salonie , Zhu Li zaproponował mu gorącą herbatę . Ona przeprosił za brak miodu , obwiniając ich kryjówki brak tych substancji . Zhu Li zaczął spadać zwitek yuans z zza posągu , Varrick prosząc, Bolin używać go jako łapówki podczas procesu tak, że buntownicy zostaną uwolnieni .

Zhu Li pozostał Varrick wewnątrz " Ping Ping " , platypus pluszowego niedźwiedzia , używając go jako przebraniu
200px-Varrick brainstorming

Zhu li trenuje szefa

uciec Southern Tribe, z Bolin działając jako właściciel Ping Ping . Gdyzatrzymał ich policjant Północnej z pytaniem, czyzwierzę było licencjonowane , Zhu Li popchnął wiele yuans z niedźwiedziem w instrukcji Varrick , tworząc rozpraszać podczas której byli w stanie uniknąć strażników . Zhu Li pozostał wewnątrz Varrick , nawet po wprowadzeniu go do łodzi , a pracodawca nie chciał wyjść z ukrycia , dopóki nie był przekonany , że były one całkowicie bezpieczne.Przybyciu Republic City, Zhu Li natychmiast zaplanowane spotkanie z prezydentem Raiko na życzenie swojego pracodawcy. Gdy partia złomowania, Zhu Li przyczepiane jej szef, niosąc cały swój bagaż. Później nabyte jakieś fajne ubrania dla Bolin kiedy został zaproszony przez Varrick doświadczyć bogatego życia miasta. Jako lojalny pracownik, nigdy nie opuściła stronę Varrick i utrzymała catering do każdej jego potrzeby. Kiedy biznesmen chciał burzy mózgów, przyniosła mu wszystkie potrzebne materiały, a mianowicie stojak do powieszenia góry nogami i talerz z ostrą papryką.
Zhu Li with glider pack

Zhu Li uciekł z więzienia z Varrick użyciu pakiet szybowiec .

Jak Varrick wypowiedział losowe słowa, Zhu Li zapoznała i dał je do zespołu rozwoju Varrick Global Industries '.Kiedy Republika Miasto zostało zaatakowane przez Dark Avatar, komórka Varrick został przypadkowo zniszczony. Zhu Li kazano Winged rozpoczęcie operacji "Wolność", który pociągnął za sobą, że jest przywiązany paczkę szybowiec do jej pleców i utrzymuje się na biznesmena, wdrażania sztucznych skrzydeł szybować daleko do wolności

Nowa Era

Jak Zaofu przygotowuje do uszczelniania swoje budynki w nocy, Korra i jej grupa zjeść obiad z rodziną Suyin i spotkać jej męża, Baatar, a najstarszy syn, którego ona wprowadza jako architekta i inżyniera odpowiedzialnego za rozwój miasta. Opal i Bolin w rozmowie podczas kolacji coraz bardziej przyciąga maga. Tymczasem Suyin pyta Korre jak jej poszukiwanie magow , do którego młody Awatar odpowiada, że ​​to nie było tak udane, jak planowano. Ona przypomina zespołowi ostatnio ratowania magow z aresztu Ziemia Królowej w Hou-Ting, skłania Suyin o stwierdzenie, że zasada ziemi monarchy jest przestarzała i musi ewoluować wraz z narodem. Jak Lin robi żartobliwy komentarz o pozornej wiedzy Suyin w sprawach globalnych, Varrick i Zhu Li wchodza do jadalni, ku zdziwieniu i irytacji Bolin, Asami. Varrick oświadcza, że ​​poszedł do biznesu z Suyin i teraz kieruje podział technologii, która zajmuje się przede wszystkim rozwojem magnesów i kolei dużych prędkości. Obecność Mogul w złości Lin, która karci siostrę za ukrywanie przestępcy. Suyin zauważa, że pomyłka nie powinna określać osobę i deklaruje, że ludzie się zmieniają, co skłoniło Lin stwierdzić, że Suyin nie zmieniła się w ogóle, zanim .Nastepnego dnia Varrick testowal swoja nowa zbroje z lyzeczek lecz rozpadla sie.

Charakter

Varrick chiding Zhu Li

Zhu Li przybywa na rozkaz Varricka

Zhu Li jest całkowicie wierna Varrickowi, nigdy nie przeprowadzając żadnych polecenie jego lub spełnić każdą zachciankę. Ona wie, jak swego pracodawcę, który pozwala jej na wykonywanie zadań nawet bez zapytał, jak ona na swoim jachcie, a często działa według różnych planów, mimo bardzo niejasnych poleceń. Jej oddanie Varrick obejmuje staje uciekinier z nim, za nim na jego bezprawnego wyjazdu z kraju, a ona niewiele dba o takich dylematów etycznych, tak długo, jak Varrick jest appeased.Varrick opisuje ją jako "zimnej, bezdusznej machiny wojennej" , za który nazwał swoją pancernik po niej.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.