(Dodano nową stronę „Po pierwsze – nie ślepa, acz niewidoma. Po drugie, co to za pytanie, ma ono coś na celu? Po trzecie, wiki nie może mieć właściciela – może mieć założyciel...”)
 
 
Linia 1: Linia 1:
Po pierwsze – nie ślepa, acz niewidoma. Po drugie, co to za pytanie, ma ono coś na celu? Po trzecie, wiki nie może mieć właściciela – może mieć założyciela i/lub zespół administratorów i biurokratów, którzy dbają o porządek, używając do tego dodatkowych uprawnień (obecnie administratorami jesteśmy ja oraz [[Użytkownik:Rafi862|Rafi862]]. Po czwarte '''Wikia''' również nie ma właściciela, ale założyciela, a nad nią pieczę sprawują Staffowie, czyli pracownicy Wikii.
+
Po pierwsze – nie ślepa, lecz niewidoma. Po drugie, co to za pytanie, ma ono coś na celu? Po trzecie, wiki nie może mieć właściciela – może mieć założyciela i/lub zespół administratorów i biurokratów, którzy dbają o porządek, używając do tego dodatkowych uprawnień (obecnie administratorami jesteśmy ja oraz [[Użytkownik:Rafi862|Rafi862]]. Po czwarte '''Wikia''' również nie ma właściciela, ale założyciela, a nad nią pieczę sprawują Staffowie, czyli pracownicy Wikii.

Aktualna wersja na dzień 05:22, 26 maj 2015

Po pierwsze – nie ślepa, lecz niewidoma. Po drugie, co to za pytanie, ma ono coś na celu? Po trzecie, wiki nie może mieć właściciela – może mieć założyciela i/lub zespół administratorów i biurokratów, którzy dbają o porządek, używając do tego dodatkowych uprawnień (obecnie administratorami jesteśmy ja oraz Rafi862. Po czwarte Wikia również nie ma właściciela, ale założyciela, a nad nią pieczę sprawują Staffowie, czyli pracownicy Wikii.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.