FANDOM


 • Witaj!

  Jak zapewne już wiesz starałem się o adopcje tej Wiki. Kiedy jednak administracja odżyła chciałbym złożyć wniosek o rozszerzenie uprawnień.

  Awatar Wiki posiada duży potencjał jednak jest zaniedbana. W raportach jest duży bałagan, pod artykułami znajduje się spam, same artykuły do najlepszych nie należą, a społeczność praktycznie umarła. Jeśli możesz to wejdź kiedyś na czat wiki (godzina do ustalenia), chętnie porozmawiam. Pozdrawiam RORY(SKARGI) Wanderdopodpisu.png 14:25, lip 27, 2015 (UTC)

    Wczytuję edytor...
  • Wolałbym rozmawiać tutaj, żeby społeczność (nawet jeśli jej teraz nie ma) oraz Rafi mieli dostęp do tej dyskusji.

   Dawno temu wikia wyglądała jeszcze gorzej, jeszcze za czasów, kiedy jedyna administratorka wklejała tutaj strony prosto z Google Tłumacza. Sam trochę to ogarnąłem, potem pomagał mi Rafi, jednak ta chęć pomocy wiki nas opuściła i sam nie wiem, czemu, choć wydaje mi się, że to przez stosunek wielkość wiki:liczba użytkowników. Cóż, cieszę się, że ktoś jeszcze chce się za to wziąć i nam pomóc, ale chcę zobaczyć co Rafi ma do powiedzenia na ten temat.

     Wczytuję edytor...
  • Witaj, Matik.

   Poniekąd sprawa ta nie jest ze mną związana, ale jakby nie patrzeć jestem częścią tej, choć małej, ale jednak społeczności.

   Jestem tutaj głównie z uwagi na mojego przyjaciela - Rorego, którego zresztą już poznałeś. Wiedział, że lubię serię Awatar i że mogę coś tu zdziałać, dlatego zwyczajnie poprosił mnie o pomoc w rozbudowie tejże wiki, właśnie tak tu się znalazłam. Roremu bardzo zależało na adopcji, ale skoro jesteście aktywni to postanowił poprosić Was o rozszerzenie uprawień, w końcu w ten sposób mógłby więcej zrobić.

   Cieszy mnie fakt, iż panuje tu demokracja i że decyzje podejmujesz wraz z Rafim (na niektórych wiki, niestety tak nie jest, ale cóż poradzić).  Wracając do tematu, ze względu na demokrację, postanowiłam się wypowiedzieć.

   Jeżeli chodzi o mnie to jestem "za" nadaniem uprawnień administratora dla Rorego i nie zależy to tylko od tego, że jesteśmy przyjaciółmi. W końcu decyzje podejmowane w taki sposób byłyby nierozsądne i nie zawsze słuszne, a w końcu chodzi tu o dobro wiki, czyż nie?

   Nie śmiałabym decydować w takiej sprawie bez uzasadnienia, oto kilka powodów dla których moim zdaniem Rory powinien otrzymać uprawnienia:

   • W ciągu 3 dni dokonał ponad 100, pożytecznych edycji.
   • Stworzył wiele artykułów.
   • Stara się "przyciągać" tu użytkowników do pomocy, czego jestem przykładem.
   • Przygotował nawet szablony nawigacyjne.

   Cóż, wiem że nie mam tu za wiele do pisania, ale mam nadzieję, że podczas podejmowania decyzji weźmiecie pod uwagę moją wypowiedź.

   Bardzo dziękuję za poświęcenie uwagi i serdecznie pozdrawiam. ;)

   Lisica01 Kontakt 15:20, lip 27, 2015 (UTC)

     Wczytuję edytor...
  • Na Awatar Wiki istnieje takie coś jak Wnioski o uprawnienia. Prawdą jest, że chyba żaden administrator nie otrzymał swoich uprawnień w podany tam sposób, ale wiąże się to jedynie z tym, że ci admini zyskali swe prawa w sposób odbiegający od normy (ja ze względu na przekierowanie swojej wiki tutaj, Stella za adoptowanie, Matik do "walki" ze Stellą, że się tak wyrażę). Jednak po doświadczeniach z administratorką, która doprowadziła Awatar Wiki do takiego stanu, jaki obecnie można zaobserwować, byłbym szczególnie ostrożny w dobieraniu nowych użytkowników do naszej kadry. Sądzę, że dwóch administratorów może poradzić sobie ze swoimi obowiązkami, bo większość edycji można wykonywać bez żadnych uprawnień.

     Wczytuję edytor...
  • Dzięki za odpowiedź, choć nie spodziewałem się innej :P  Mimo wszystko życzę wam powodzenia w naprawianiu tej wiki. Ze słomianym zapałem polegającym na "zrobię edycje jak ktoś chce adoptować wiki" przyda wam się ;)

     Wczytuję edytor...
  • Drogi Rory1234, w imieniu swoim i Matika bardzo dziękuję ;)

     Wczytuję edytor...
  • Rafi862
   Rafi862 usunął tę odpowiedź, ponieważ:
   wypowiedź w całości niezwiązana z tematem, atak na administratora
   20:49, lip 27, 2015
   Odpowiedź została usunięta
  • Jako, że usunąłeś moją odpowiedź napiszę to jeszcze raz:

   Proszę Rafi876, choć na twoim miejscu założyłbym nową wiki. Przecież jak na JWS Wiki nikt cie nie lubił (lub inny głupi powód) to założyłeś nową wiki i kradłeś nam artykuły. Usuwasz wiadomości bo wstydzisz się, że twój przyjaciel pozna prawdę? zapomniałeś o banie globalnym?

     Wczytuję edytor...
  • Nie wstydzę się tego, gdyż te "wakacje" dały mi sporo do myślenia, ty najwyraźniej się nie zmieniłeś ;)

   Dodam tylko, że moja opinia jest całkowicie obiektywna i nie uwzględniałem w niej znajomości z tobą, a jedynie doświadczenie sprzed lat Awatar Wiki.

     Wczytuję edytor...
  • Ja sie nie zmieniłem? sorry, ty mnie nie znałeś. Podczas twojej kradzieży ja byłem mało znany. Nie wyszło ci ;-; 

     Wczytuję edytor...
  • Jeśli miałoby dochodzić między wami do takich sprzeczek z przeszłości to ja chyba od razu podziękuję.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Polub tę wiadomość
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.