FANDOM


 • Witaj, Czarnoksiężniku!

  Piszę do ciebie, ponieważ mam już dość stylu, w jakim ty i Stella piszecie artykuły. Rzadko kiedy da się u was zauważyć jakąkolwiek polską literę. Wy może jesteście przyzwyczajeni, ale mi trudno jest odczytywać wyrazy z taką ilością błędów. Dlatego proszę was, starajcie się dodawać choć jakąkolwiek, minimalną ilość polskich znaków. Nie wspomnę już o twojej interpunkcji i kończeniu komentarzy typowym "xddd", ale skoro już piszesz artykuły sam, to staraj się klikać tego alta i jakąś literę, to nie jest duży wysiłek, a sprawia, że wiki wygląda estetyczniej.


  Pozdrawiam,

  Matik7

    Wczytuję edytor...
  • spk sie zrb....

     Wczytuję edytor...
  • ej sorry xd ale mam pytanie czemu buchnoles w tego uzytkownika http://awatar.wikia.com/wiki/Specjalna:Wk%C5%82ad/83.28.166.185 on sie zapytal

   zna ktoś kogos kto tłumaczy księge 3 ??? a ty napisales do niego troche obrazliwie ty : Tak, zespół tłumaczy Nickelodeon, ale do nich się raczej nie dostaniesz (pod względem informacji, oczywiście). Nie sądzisz chyba, że Nick byłby taki 'głupi' i zlecił tłumaczenie osobom z zewnątrz?


   lub w artykule Zuko jesen uzytkownik udawal ze jest kims innym a ty od razu mu to wypomniales po co ?? xd

     Wczytuję edytor...
  • Co do pierwszego - nikogo nie obraziłem, tylko poinformowałem go, że Nickelodeon ma swoich ludzi i raczej nie zleciłby tłumaczenia komuś innemu, z zewnątrz.

   Co do drugiego - nie lubię takich cwaniaków, którzy myślą, że jak się będa pod kogoś podszywać, to są fajni i "kul". Poza tym daje to powód innym użytkownikom, by się trochę z Anonka pośmiać. :D

     Wczytuję edytor...
  • ale on nie pyatal sie, mi sie tak wydaje, o to czy by ja przyjeli do nika. A on nie chcial byc kul tylko chcial moze sie wyladowac znam jesna osobe ktora robi tak pisze cos innego a potem sama sobie zaprzecza xd ale nie wazne dzieki.

     Wczytuję edytor...
  • A i mam pytanie. Mialbym jakies szanse na rollbacka na tej wiki ?

     Wczytuję edytor...
  • Jeśli będziesz popełniał mniej błędów niż teraz i zastosujesz się do moich rad - raczej tak.

     Wczytuję edytor...
  • to dobrze dzieki xd.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Polub tę wiadomość
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.