FANDOM


d (Bot wprowadza zmiany kosmetyczne do kodu)
Linia 89: Linia 89:
 
'''Nigdy'''
 
'''Nigdy'''
 
|}
 
|}
 
 
[[Kategoria:Duchy]]
 
[[Kategoria:Duchy]]
  +
[[Kategoria:Arcywrogowie]]

Wersja z 10:30, maj 26, 2015

" Mieszkałem w dziesięć tysięcy wcieleń przed pierwszym swoim rodzaju wylazłes z błota . To ja przedarłem się przez przepaści , oddzielająca płaszczyznę Duchów od świata materialnego. Mnie nienawidzić to , dać mi oddech. Aby walczyć ze mną jest dać mi siłę . teraz przygotowujemy się do zapomnienie !"
— Vaatu
Vaatu jest duchem chaosu i ciemności na świecie jego panowanienazywane jest Era Vaatu. W 19830 BG, Vaatu zaczęła zwalczać swoje naturalne przeciwieństwo, Raava, ducha pokoju, światła i balansu. Jej istotą jest to, co stworzyły Ciemne duchy.Vaatu odpowiedzialny jest za stan ciemnego avatara i za jego moc .Glos Vaatu podstawia Jonathan Adams .

Historia

Raava-and-vaatu-3 2487

Vaatu sciskany przez swojego Wroga

W ciągu dziesięciu tysięcy lat, odkąd Harmonic Convergence bezpośrednio przed czasem Wana, Vaatu był w konflikcie z Raava i został powstrzymują jego lekkim odpowiednikiem. Jednak, gdy Wan przybył podczas bitwy, Vaatu wykorzystał okazję i nabrać Wan do oddzielenia go od Raava. Swobodnie wędrować po świecie, on rozprzestrzeniać chaos gdziekolwiek się udał, rośnie w siłę i osłabiania światła w process.During jego podróży dookoła świata, odkrył ukrytą wioskę ludzi na szczycie airbending lwa żółwia. Jego obecność przekształciła pokojowych duchy mieszkające tam do podmiotów rageful. Jednak Wan i Raava za interwencję uniemożliwił mu r. odpadów na wsi. On drażnił Raava nad słabnie z powodu jego rozprzestrzeniania chaosie i groził zniszczyć ją na zawsze podczas zbliżającej Harmonic Convergence, który odbędzie się rok później.

Wan battling Vaatu

Wan walczy z Vaatu podczas Harmonicznej Konwergencji

Vaatu spotkał się z Raava i Wan po raz kolejny w innym konflikcie między duchami i ludźmi . Vaatu odwrócił gniew duchów ' przed nimi , zamieniając je w ciemnych duchów . Poskończonej bitwie Vaatu powiedział Wan , że ludzie zostali zabici i że powinien cieszyć się jego ostatnie dni , zanim on zniszczy świat . Jak Harmonic Convergence zbliżał , Vaatu używane portal ducha Północnej podróż do Ducha Świata , gdzie został ustawiony do walki Raava o władzę . Jednak to nie byłduch sam , że światło w obliczu , jak Wan sprzymierzył się z nią. Vaatu została zakwestionowana przez Wan, chociaż on odgarnął zagrożenia w wyzwanie , twierdząc, że żaden człowiek nie może stanąć przeciwko niemu . Walka między nimi wywiązała , podczas którego Vaatu miał przewagę. Gdy już miał zabić Wan ,ludzka połączona z Raava i Wan zdołał uciec Vaatu na chwilę . Jednakciemny duch zdołał jego scalone przeciwników na ziemię przypinanie ich do ziemi obok portalu ducha w chwili Południowa Harmonic Convergence rozpoczął .

Vaatu trapped

Wan wiezi Vaatu w Drzewie czasu

Vaatu spojrzał na zbiegu portali spirytusowych, przy jego uwagę od Wana, który wykorzystał ten czas, aby połączyć na stałe z Raava przez dotknięcie jednego z portali koło niego, wzmacniając swoją duchową energię. W bitwie wywiązała, Vaatu Wan został uwięziony przez w sferze powietrza, który został otoczony przez czterech elementów. Ujęte w tej elementarnej klatce, został zmuszony do wnętrza dziupli Drzewa czasie, gdy on pozostaje utwierdzona. Z wpływu Vaatu za zneutralizowane, duchy Odwrócił ciemne były w stanie odzyskać równowagę w sobie. Aby zapewnić Vaatu więzienia dla wieczności, Wan zamknięte zarówno Północnej i Południowej portali więc duch ludzki nigdy nie jest w stanie fizycznie ponownie wprowadzić duchu świata i uwolnić Vaatu.

Vaatu and Unalaq

Unalaq rozmawia z Vaatu.

Dziesięć tysięcy lat później , przy kolejnej Harmonic Convergence , Vaatu odwiedziło Unalaq i próbował go uwolnić . Poszef Plemię Wody nie można otworzyć portal Northern duch , Vaatu zapewnił waterbender , że nie wszystko było jeszcze stracone , jak czuł obecność Raava w Korra . Duch ciemności powiedział Unalaq , że jego siostrzenica znajdzie him.When Korra przybył w miejscu pozbawienia wolności , który zamierza zamknąć portal południowy , Vaatu zwrócił młody Avatar mu zanim mogła wypełnić swoją misję , i zwrócił się do niej , jak Raava , informując ją , że po przybyciu Harmonic Convergence , on zniszczyć ją na dobre. Jak odeszła od niegozniechęcony Korra , aby zamknąć portal , Vaatu zasugerował , że ponowne rozważenie , czy chce zapisać Jinora , który został przechwycony przez Unalaq . Kiedy Korra następnie otworzył portal Północną, Vaatu idrzewa , w którym został uwięziony zaczął świecić , a jakAvatar został zabrany do bezpieczeństwa przez ducha smoka ptaków , Vaatu ogłosił duchowi Raava że będzie ją zobaczyć raz więcej po uwolnieniu przez wyrównanie planet , i wreszcie się zemścić .

Unalaq and Vaatu merged

Vaatu w ciele Unalaqa tworzy Mrocznego Avatara

Gdy doszło w Harmonic Convergence 171 AG, Vaatu uwolnił z Drzewa Time. On natychmiast próbował połączyć się z Unalaq, ale jego próba została udaremniona, kiedy Korra firebent na niego, a następnie użyła airbending wydalić Unalaq od ducha świata. Podczas bitwy wywiązała, Vaatu został uwięziony w klatce elementarnego po raz kolejny, choć zanim mógł być zamknięte z powrotem do dziupli Drzewa Time, Unalaq zaatakował Korra, uwalniając Vaatu z jej wstrzymania.Mroczny Duch połączył swoją istotę z Unalaq i Unalaq stosować energię Harmonic Convergence, aby ich fuzja stałe, tworząc Dark Avatar Ducha.

Wspólnie zakwestionowane Korra, ich walka rozszerzenie do śmiertelnego świata. Po zablokowaniu w pokazie siły, Vaatu pojawił i ekstrahowano Raava z Korra, umożliwiając Unalaq

Unalaq defeated

Vaatu i Unalaq umieraja

aby następnie zniszczyć światło Ducha. Z Raava z drogi i Korra neutralizowane, Vaatu objawia swoje cechy poprzez Unalaq i Mroczny Awatar wzrosła do ogromnych rozmiarów.Używanie świateł spirytusowych, Ciemny Awatar pojechał do Republic City, gdzie położył odpadów do metropolii. Astral Projection Korra zakwestionował go, choć po roku nie może zlokalizować część światła Raava w jego wnętrzu, Ciemny Awatar próbował uszkodzony jej ducha z techniką oczyszczania Unalaq za. Jednak, gdy duch Jinora przyniósł Raava powrotem do świata i oświetlone Light Spirit wewnątrz niego, Korra był w stanie wyodrębnić Raava od wewnątrz niego, a następnie oczyścić go rozpraszać Dark Avatar Ducha w złotym świetle.

Haluzynacje Korry

Vaatu ukazuje sie Korze po truciznie podanej przez Czerwony Lotos. Mowi do Korry ze jest nie potrzebna i ma sie poddac.

Osobowość

Vaatu escapes during Harmonic Convergence

Vaatu śmieje sie z Korry i z jej przyjaciół

Vaatu jest zimny, manipulacji, i dumny, pozornie nie umorzenia cechy posiadania jak on jest ucieleśnieniem chaosu i destrukcji, niszcząc wszystko w jego następstwie. Pomimo tego, że jest trwały, cierpliwie czekając na termin, w więzieniu na dziesięć tysięcy lat. On jest pogardą ludzi, uznając je za istoty gorsze, mieszkając na długo przed przybyciem rasy ludzkiej. Jednakże, w przeciwieństwie Raava, który był początkowo niechętny do współpracy z Wan, Vaatu był gotów użyć Unalaq do własnej kończy się, i ostatecznie zdecydował się z nim łączą .

Umiejetności

Vaatu attacks

Vaatu uzywa swoich zdolnosci

W duchu chaosu i ciemności, Vaatu ma zdolność do zaspokojenia negatywne emocje wewnątrz innych duchów, kołysząc je poddać się ich więcej boku ciemniejsze. Karmienie z tej ciemności, Vaatu rośnie większy i silniejszy. Jego przestronne i przezroczysta obudowa pozwala mu latać i być w nienaruszonym stanie, gdy jego ciało zostaje odcięta od ataku. On także ma zdolność do strzelania purpurowe wybuchy energii z jego ust .Vaatu tak samo jak Raava potrafi wejsc w cialo czlowieka.


Wystepuje

  • Raava i Vaatu to energia Yin i Yang
  • Ma w sobie troche energi Raavy
  • Vaatu nie nawidzi ludzi chce ich zniszczyc


Początki

Świat Duchów

Duch Ciemnego Avatara

171 ASC

Teraz

Unalaq

Przyjaciel

Unalaq

Wróg

Raava

Odrodzenie

Nigdy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.