FANDOM


Mai's sai

Sztylet Mai

Sztylet Mai jest ciemno brazowy i bardzo ostry. Mai używała go gdy atakowała sztylety mogą byc różne.Styl walki mai byl brutalny wiec nigdy nie pokazano jak trafia w ciało ofiary.



Rodzaje Edytuj

Sztylety

Mai's arrow darts

Mai wyciaga sztylety z pod rekawa

Ukryte pod jej rękawy i szaty, Mai prowadzi sprężynowe etui na nadgarstkach i kostkach, które odbyły małych strzałek jak szpilki, że może wystrzelić do woli z jednym gestem. Te rzutki wystrzelono z taką prędkością, że ma potencjał, aby przebić drewno. W przeciwieństwie do reszty jej arsenału, szpilki Mai miał unikalną możliwość przebić lód, nie powodując jej rozbicia. Często wykorzystywane jej szpilki, gdy zajdzie potrzeba na szybkość, zwrotność i zaskoczenie, szczególnie, gdy była w inny sposób w stanie prawidłowo używać noży.


Noże Edytuj

Mai's knives

Mai strzela Nozami

Mai prowadzi czerwony przyciemniane noże, które ukryła w jej rękawy i szaty. Były to jej broń z wyboru i były używane w niemal każdej bitwie brał udział w. Mai miał różne noże do wyboru, każdy nadaje się do innych celów. Mai używane usprawnione długich ostrzach noży do prędkości i dodaje śmiertelność, pojedyncze ostrzu noże,  Noże podwójnym ostrzu rzucone w sposób podobny do dysków, i dłuższe, grubsze noże lepiej unieruchomić wroga. Kilka noży Mai były rzeczywiście wystarczająco ostre, aby przebić kamienia, metalu i drewna. Mai wykazały największy umiejętności z jej noży wyrzucanie wiele noży jednocześnie w jednym lub więcej kierunkach. 

Inne Edytuj

Mai's weapons

Jest to pełny zestaw broni Mai.

Podczas Mai nie normalnie używać materiałów poza jej zestaw shuriken, że kiedyś Sopel do przebić rybę na szczycie głowy Zuko po spotkaniu Jin i wysłuchaniu wyjąkał pretekst Zuko w . Mai stosować również specjalny rodzaj noża, że odbędzie się ramiona w X-forma, wraz z powszechnie stosowanych nożem.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.