FANDOM


(Dodawanie kategorii)
Linia 1: Linia 1:
[[Plik:Tumblr_m2x1nwnLuW1r3f6c9o4_250.gif|thumb|211px|Shin Cień]]'''Shin Cień '''jest przestępcą należącym do [[Groźna Trójka|Groźnej Trójki]]. Zajmuje się zakładami i obstawianiem meczy. Często opłaca zawodników pro-magii za przegranie kłuczowego meczu, dzięki czemu Triada zgarnia jeszcze więcej pieniędzy za wygrane zakłady. Shin kilka lat wcześniej zatrudnił do pomocy Mako i Bolina, którzy bardzo potrzebowali pieniędzy. Po krótkiej współpracy chłopcy sprzeciwili się woli przestępcy i porzucili karierę w Triadzie na rzecz walk magicznych.
+
[[Plik:Tumblr_m2x1nwnLuW1r3f6c9o4_250.gif|thumb|211px|Shin Cień]]'''Shin Cień '''jest przestępcą należącym do [[Groźna Trójka|Groźnej Trójki]]. Zajmuje się zakładami i obstawianiem meczy. Często opłaca zawodników pro-magii za przegranie kłuczowego meczu, dzięki czemu Triada zgarnia jeszcze więcej pieniędzy za wygrane zakłady. Shin kilka lat wcześniej zatrudnił do pomocy Mako i Bolina, którzy bardzo potrzebowali pieniędzy. Po krótkiej współpracy chłopcy sprzeciwili się woli przestępcy i porzucili karierę w Triadzie na rzecz walk magicznych. Pracuje dla szefa Triady Trzech Gróźb - Błyskawicy Zolta.
 
[[Kategoria:Postacie]]
 
[[Kategoria:Postacie]]
 
[[Kategoria:Postacie Poboczne]]
 
[[Kategoria:Postacie Poboczne]]

Wersja z 13:17, mar 10, 2014

Tumblr m2x1nwnLuW1r3f6c9o4 250

Shin Cień

Shin Cień jest przestępcą należącym do Groźnej Trójki. Zajmuje się zakładami i obstawianiem meczy. Często opłaca zawodników pro-magii za przegranie kłuczowego meczu, dzięki czemu Triada zgarnia jeszcze więcej pieniędzy za wygrane zakłady. Shin kilka lat wcześniej zatrudnił do pomocy Mako i Bolina, którzy bardzo potrzebowali pieniędzy. Po krótkiej współpracy chłopcy sprzeciwili się woli przestępcy i porzucili karierę w Triadzie na rzecz walk magicznych. Pracuje dla szefa Triady Trzech Gróźb - Błyskawicy Zolta.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.