d (Robot usunął z kategorii Kategoria:Magowie Powietrza)
Znacznik: rte-source
Linia 22: Linia 22:
 
|debiut=Odrodzenie
 
|debiut=Odrodzenie
 
|ostatni występ=brak
 
|ostatni występ=brak
}}'''Ryu''' jest obywatelem Krolestwa ziemi, zostal [[Magia Powietrza|Magiem Powietrza]] po [[Harmoniczna Konwergencja|Harmonicznej Konwergencji]] z 171 AG.
+
}}'''Ryu''' jest obywatelem Krolestwa ziemi, zostal [[Magia Powietrza|Magiem Powietrza]] po [[Harmonijne Zrównanie|Harmonijnym Zrównaniu]] z 171 AG.
   
   
 
== Historia ==
 
== Historia ==
Avatar [[Korra]] razem z [[Mako]] i [[Bolin]]em szukali nowych magow powietrza natrafili sie na dom w ktorym ugoscila ich pewna kobieta. Kobieta powiedziala ze ma syna o imieniu Ryu ktory zostal Magiem Powietrza zawolala go lecz ten nie chcial przyjsc, matka chlopaka wciagnela go na rozmowe.Korra zaproponowala mu nauke Magi lecz ten ze wszystkim sie nie zgadzal i obrazal Avatara. Korra wsciekla sie i rzucila nim o krzeslo powstrzymali ja jednak Bolin i Mako. Matka Ryu wsciekla sie na syna ze nie przyjal oferty.
+
Avatar [[Korra]] razem z [[Mako]] i [[Bolin]]em szukali nowych magów powietrza. Natrafili na dom w którym ugościła ich pewna kobieta. Oznajmiła, że ma syna, który ostatnio zaczął tkać powietrze. Avatar zaproponowała mu naukę u mistrza [[Tenzin]]a. Ten jednak nie przyjął propozycji. Sfrustrowana dziewczyna chciała go zabrać siłą, ale przyjaciele powstrzymali.
   
  +
Pojawia się później w czwartej księdze już jako uczeń Tenzina. Jest wtedy przewodnikiem po [[Miasto Republiki|Mieście Republiki]].
 
[[Kategoria:Mężczyźni]]
 
[[Kategoria:Mężczyźni]]
 
[[Kategoria:Mieszkańcy Królestwa Ziemi]]
 
[[Kategoria:Mieszkańcy Królestwa Ziemi]]

Wersja z 11:36, 23 lip 2015

"Nieważne. Nigdy nie prosiłem, by stać się Magiem Powietrza, wiesz?"
— Ryu

Ryu jest obywatelem Krolestwa ziemi, zostal Magiem Powietrza po Harmonijnym Zrównaniu z 171 AG.


Historia

Avatar Korra razem z Mako i Bolinem szukali nowych magów powietrza. Natrafili na dom w którym ugościła ich pewna kobieta. Oznajmiła, że ma syna, który ostatnio zaczął tkać powietrze. Avatar zaproponowała mu naukę u mistrza Tenzina. Ten jednak nie przyjął propozycji. Sfrustrowana dziewczyna chciała go zabrać siłą, ale przyjaciele ją powstrzymali.

Pojawia się później w czwartej księdze już jako uczeń Tenzina. Jest wtedy przewodnikiem po Mieście Republiki.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.