FANDOM


Ta strona składa się z relacji Aanga z innymi postaciami w Świecie. Aang spotkałem wielu ludzi na całym świecie podczas jego podróży, dzięki jego przyjazny charakter i jego pozycji jako Awatara.

Rodzina Edytuj

Dzieci Edytuj

Aang, Katara, and their children

Aang i jego rodzina

Aang spłodził troje dzieci z Katarą. Jego pierwszy syn i najstarsze dziecko, Bumi, nie władał żadną magią (do początku Księgi III). Jego drugie dziecko, Kya, była jego jedyną córką i jedynym magiem wody pośród jego dzieci. W końcu jego najmłodszy syn, Tenzin, odziedziczył po nim zdolności tkania powietrza. Podczas gdy Aang kochał wszystkie swoje dzieci tak samo, Awatar został obarczony obowiązkiem utrzymania linii Nomadów Powietrza. To ostatecznie doprowadziło do tego, że Aang spędzał więcej czasu z Tenzinem niż resztą dzieci, by przekazać swoją wiedzę i umiejętności magii powietrza. Jako jedyny mistrz magii powietrza uczył on swojego syna, aż do osiągnięcia wystarczającego poziomu. Jego wysiłek spowodował, że Kya i Bumi odczuwali lekki żal do ojca i Tenzina. Pomimo tego nadal okazują ciepłe uczucia wobec ojca jak oglądali z czułością stare zdjęcie z Aangiem.

Miłość Edytuj

Aang and Katara kiss

Katara całuje Aanga

Pierwszą rzeczą, Aang zobaczył po przebudzeniu z jego jedną sto lat snu była twarz czternaście-letni waterbender, Katara, który był jego wyzwoliciela od góry lodowej, wraz z jej piętnastoletni brat, Sokka. [Aang natychmiast utworzonyciasne wiązanie z nią, to tylko przyjaźń została wzmocniona przez fakt, że Katara była gotowa do wyboru bardzo Aang na jej własnej rodziny i plemienia. Przez cały swój czas na Biegun Południowy, było wielu bardziej lub mniej subtelne aluzje początkowych atrakcji.

Później, wiele z jego działań i wybryki były motywowane jego Chcesz jej zaimponować i zdobyć jej uwagę, na przykład, gdy odwiedził wyspę Kyoshi, został ubóstwiany przez dzieci tam, ale ignorowane przede wszystkim przez Katara, ku jego rozczarowaniu.Jego miłość stała się coraz bardziej oczywiste , kiedy się jej naszyjnik zastąpić jej babci , które zostały utracone wcześniej. Wkrótce potem, że podsłuchał jeden z jej rozmów , w którym miała swój majątek powiedział Ciocia Wu i radośnie obchodzono po usłyszeniu , że ona poślubić potężny Bender . Gdy o swoją fortunę powiedział , Aang specjalnie poprosił ciocię Wu jeśli widziała niczego w jego przyszłość dotyczące dziewczynę .

Zaczął działających " na uboczu " na opinii Sokka jest , kto pomylił Meng jako jego cel , ale udało się tylko mylące Katara , wreszcie , po obejrzeniukobiety reagują pozytywnie na dar rzadki panda lilia , Aang wspiął się na szczyt Mt . Makapu przynieść Katara taki kwiat. Spowodowało mu dowiedzieć się , że wulkan miał wybuchnąć po wszystkim, w przeciwieństwie do wcześniejszych przewidywań cioci Wu. Przed opuszczeniem wioski , Aang zapytał ciocię Wu gdyby kłamał o swoim życiu miłości podczas jego wróżenia . Ciocia Wu odpowiedział , mówiąc : " Powiem ci w tajemnicy, młody Airbender : Tak jak przekształcone te chmury , masz prawo do kształtowania własnego losu ".W krolestwie Ziemi Aang, Katara i Sokka docierają do Królestwa Ziemi. Zostają przedstawieni generałowi o imieniu Fong. Wydaje się on być dobrym człowiekiem. Jednak okazuje się, że zrobi wszystko, aby wprowadzić Aanga w Stan Awatara.

Po wielu nieudanych próbach nie waha się go nawet zaatakować, a gdy i to nie skutkuje,sprawia, że Katara zapada się pod ziemię. Młody mnich nie może już tego znieść i wchodzi w Stan Awatara. Niszczy wszystko, co znajduje się wokół niego. Fong w końcu wypuszcza Katarę. Generał jest zachwycony rezultatem, jaki udało mu się w ten sposób osiągnąć. Ma zamiar wykorzystać Aanga do zabicia Lorda Ozai, jednak Sokka uderza go w głowę swoją buławą i Fong traci świadomość. Aang, Katara i Sokka w spokoju odlatują w kierunku Omashu, gdzie Awatar ma się uczyć Magii Ziemi u swojego starego przyjaciela Bumiego .

Aang i Katara ćwiczą Magię Wody w rzece, przy której się zatrzymali, a Sokka dryfuje leżąc na liściu. W oddali słychać zbliżających się ludzi. Są to nomadowie. Opowiadają im oni o podziemnym tunelu prowadzącym przez góry niemal prosto do Omashu. Według legendy spotykali się dzięki niemu kochankowie. Przyjaciele stwierdzają, że nie pójdą tamtą drogą, bo Appa nie lubi zamkniętych przestrzeni(może mieć klaustrofobię). Jednak gdy próbują przelecieć nad górami, żołnierze z Narodu Ognia ostrzeliwują ich płonącymi kulami i przyjaciele godzą się na wędrówkę pod górami. Wtedy Chong mówi im o klątwie, która ciąży nad tunelem.

Aang przyglądając się Katarze mówi, że dadzą radę. Wchodzą do tunelu. Naród Ognia jednak jest bardzo blisko - żołnierze bez wahania zawalają wejście do jaskini, myśląc, że tamci w niej rychło zginą. Zamknięci w pułapce nie mają innego wyboru - ruszają dalej. Sokka próbuje zrobić mapę, ale po jakimś czasie okazuje się, że jest to niemożliwe - tunele się zmieniają! W pewnym momencie z ciemności wyskakuje wilkoperz i atakuje ich. Odstraszają go. Przypadkiem pochodnia spada na łapę Appy. Przestraszony bizon rzuca się po ścianach tunelu, jaskinia się zawala. Przyjaciele razem upadają po drugiej stronie zawaliska.

Teraz, oddzieleni od Sokki, Katara z Aangiem muszą sami odnaleźć wyjście z jaskini. Sokka nie mając wyboru rusza z hipisami w dalszą drogę. Aang i Katara myślą, że znaleźli wyjście, jednak okazuje się być wejściem grobowca kochanków. Na sarkofagach znajduje się historia ich miłości, którą zaczyna opowiadać Katara. Potem razem z Aangiem podchodzą do ściany jaskini, na której znajduje się rzeźba pary i napis "Miłość jest najjaśniejsza w ciemności". Katara wpada na ciekawy pomysł.

200px-Katara and Aang in Cave of Two Lovers

Katara i Aang w jaskini

Skoro w grobowcu znajduje się rzeźba całujących się ludzi, może żeby stąd wyjść powinni się pocałować? Gdy mówi o tym chłopcu, ten zupełnie się rozprasza na myśl o całowaniu jej i przypadkowo zupełnie zniechęca ją do tego pomysłu. W międzyczasie na Sokkę i jego towarzyszy napadają dwa kretoborsuki. Sokka niechcący trąca struny instrumentu Chonga. Wtedy okazuje się, że te ślepe stworzenia dobrze reagują na muzykę. Teraz nie chcą ich zaatakować i pomagają im wyjść z jaskini. Katarze i Aangowi nie wiedzie się jednak tak dobrze - jedyna pochodnia, którą mieli ze sobą zaczyna gasnąć.

Nie mając większego wyboru (chociaż wydaje się, że są z tego zadowoleni) całują się. Wtedy na sklepieniu jaskini "zapalają" się turkusowe kryształy, wskazujące drogę do wyjścia. Po jakimś czasie udaje im się wydostać z jaskini. Na zewnątrz przez chwilę stoją sami z Appą, ale zaraz dołączają do nich pozostali, wyjeżdżając na kretoborsukach. W dalszą drogę do Omashu Aang, Sokka i Katara ruszają już sami. Jednak miasto już nie jest takim, jakim zastali je wcześniej.

Aang dead

Katara zalamana ze Aang upadl

Azula zdradza Long Fenga i odpowiada za przywódcę Dai Li. Zuko traci zaufanie swojego stryja i decyduje zaatakować Awatara. Aang jest krytycznie ranny w wyniku walki z Azulą, lecz Iroh interweniuje i daje wystarczająco dużo czasu na ucieczkę. Król Ziemi "przepadł" i Ba Sing Se jest zdobyte przez Naród Ognia.Katara orzywia Aanga swoja magia.


Aang po kradzieży z przyjaciółmi strojów Narodu Ognia patrzy sie na pieknie ubrana Katare i zaczerwienia sie.zostaje wzięty za ucznia jednej ze szkół. Dowiaduje się w niej, że dzieciaki chodzące do nich są powstrzymywane od prawdziwej zabawy. Chłopak postanawia w tym celu zorganizować dla nich, aby się rozluźniły, potańcówkę. W momencie, którym, władze dowiadują się o niej, nowi znajomi pomogają awatarowi w ucieczce.

Aang i Zuko ćwiczą Magię Ognia. Przyglądają się temu Toph i Katara. Katara pyta się Zuko o dom na wyspie. Tymczasem przychodzą Suki i Sokka i pokazują plakat o sztuce przyjaciół w której oni występują. Pokazani na nim są Sokka, Katara, Aang i Zuko.Katara pyta się Sokkę czy ma jakiś pomysł. Wszyscy idą do teatru. Aang chce usiąść obok Katary, ale Zuko go odpycha. Suki i Sokka siadają w wyższym rzędzie chcą być sami.

Aang y Katara hablando

Katara rozmawia z Aangiem w teatrze

Przedstawienie to jest mniej więcej parodia wszystkich wcześniejszych odcinków awatara, tzn. oczywiście nie wszystkich, ale większości. Oczywiście bohaterowie wychodzą w tej sztuce na idiotów, ponieważ Katara się wszystkim przejmuję, Sokka rzuca głupie teksty (głupsze i bardziej bezsensowne niż zawsze) Aanga gra kobieta, Toph mężczyzna i jako jedyny Zuko jest do siebie chodź troche podobny. Oprócz głównych bohaterów w teatrze występuje Azula, May i Tay Lee. Oczywiście w sztuce dobro przegrywa, a Władca Ognia Ozai zostaje władcą całego świata, ponieważ występ przygotował naród Ognia.Po pokonaniu Ozai Katara wyznaje milosc Aangowi i sie caluja.

Przyjaciele Edytuj

Sokka Edytuj

200px-Sokka and Aang as servants

Sokka i Aang

Gdy Aang i Sokka raz pierwszy spotkali się ze sobą ,wojownik Plemię Wody natychmiast zakładadziwny chłopiec w góry lodowej byłszpiegiem Narodu Ognia . Pomimo tego, że początkowe podejrzenie szybko obalona , okazyjnie nieostrożność młodego Awatara często wściekły Sokka . Gdy Aang próbował firebending , powodując spalonych rąk Katara jest , Sokka pchnął zainteresowanej Aang w ziemię ze złością , krzycząc : "Ty spalił moją siostrę ! " Ze swojej strony , Aang często światło poważne postawa Sokka jest . Wraz z Katara , widział sceptycznie faworyzowania Sokka za nauki nad magią z jakimś zdezorientowany rozbawieniem , choć wzrósł wrażeniem Sokka umiejętnościach technicznych . Aang powiedział Sokka , że ten ostatni był zwyklejeden , który przyszedł się z planami , aby im pomóc , dowodząc, że to zależy od pomocy i inteligencji openly.Aang także nie mówienie o irytacji , ani pogardy wobec Sokka za brak umiejętności Sokka na zginanie . Poprzez ich podróży po świecie , chłopcy tworzą bardzo solidną więź . Aang i Sokka często goofed wokół ze sobą , ku irytacji Katara jest . Dziecinny charakter ich znaków zwykle powodowało ich udostępniania żart lub reakcji bardzo podobnie do gier i zabaw , takich jak obie chichocząc na wspomnienie " przyporami "  i drwi z Katara naśladując "ducha magii " . On także zdawał się pragnąć zgodę Sokka w związku z jego siostrą , Katara , choć Sokka w czasie nie może powiedzieć Aang Katara została mówisz . Ich związek stał się głębszy po upadku Ba Sing Se, gdy Sokka oczekiwali porady i pocieszenia Aang po chwili wpadce przed sił inwazyjnych .

Gyatso Edytuj

Aang and Gyatso

Aang i Gyatso

Relacja Monk Gjaco and Aang został opracowany wyłącznie przed Awatar uciekł ze świątyni powietrza, było jasne, że starszy mnich był ważną postacią w życiu młodego Awatara jako mentora, opiekuna i zastępczego ojca. Według Aanga, Gjaco nauczył go wszystkiego, co wiedział  Kiedy inni mnisi głowy wykazała, że ​​Aang był Avatara - pełne cztery lata wcześniej, niż oczekiwano - Gjaco był jedyną osobą, którzy sympatyzowali z nim. Próbował złagodzić Aang jest zdezorientowany emocje i odwrócić jego uwagę poprzez gry i zabawy, ale było to źle widziane przez Monk Tashi, który uważał, że Aang powinien sobie z nauka dotyczy wszystkich czterech elementów, a on wziął tę sprawę do Rady Starszych. Gdy mnich Pasang postanowił rozdzielić Aang i Gjaco, tak aby młodzi Airbender mógł skupić się na treningu, bardzo zrozpaczony Aang podsłuchała rozmowę i uciekł wraz ze swoją nieba żubrów, Appa, od południowego świątyni

Yue Edytuj

Aang and Yue

Aang i Yue

Podczas wydarzeń z oblężenia Północy, Aang sobie sprawę, że nie było zbyt wiele Ogień Navy, aby je zniszczyć siebie, więc Yue przyniósł Avatar Duchowi Oasis, aby pomóc mu drogę do ducha świata i zasięgnąć porady Tui i La, Ocean i Księżyc Spirits.After admirał Zhao slayed the Moon Spirit Yue miał duchowe połączenie z księżyca, poświęcił swoje życie, aby go przywrócić i stał wygląd ducha, jak również.


Toph Edytuj

200px-Aang and Toph

Toph i Aang

Gdy Aang pierwszy prawdziwie spotkał Toph , poznał jej talent i pamiętać zarówno wizję bagno i porady Bumi za znalezienia nauczyciela, który słuchał przed trafieniem . Chce z nią porozmawiać , on przypadkowo pokonał ją w meczu Ziemia Rumble VI i straciła mistrzostwo , powodując jej początkowo go nie lubić . Później , gdyAwatar starał się przekonać ją, by być jego earthbending nauczyciel , Toph , obawiając się gniewu swojego rodzica , jeśli odkrył jej sekretne życie jako Blind Bandit , odrzucił propozycję , jednak po fiasku kolacji przed rodzicami , że " [ zwany ]rozejm " z Aanga i zgodził się , że się z nim . Dwa wziął na spacer po ogrodzie , a ona wyjaśniła, dlaczego nie mogła opuścić swoich rodziców . W następstwie odkrycia rodziców jej talentu i jej pseudonimem , Toph dołączył do zespołu Avatar w celu prowadzenia Aang earthbending.After bezsenną noc , Toph oskarżony Appa wiodących Azula do niego, arozwścieczony Aang rzucił ją , powodując jej tymczasowo opuścić grupa . Działając na doradztwo Iroh , ona dołączył do nich w chwili kryzysu i pomógł w walce z Azula TU Zin . Potem , Toph oficjalnie rozpoczął nauczanie Aang earthbending . Miała wiele innego podejścia nauczyciela niż Katara , jeden podobny do tego, o sierżant armii : Podobnie jak ich elementów , Aang and Toph w osobowości były kompletne przeciwieństwa . Na początku był onieśmielony śmiały charakter Toph i próbował działać spokojnie wokół niego , ale w końcu nauczył się stanąć do niej po walkach szablą - zębów łoś lew i zabrał z powrotem jego pracowników , którym miała używając jako dziadek do orzechów .  Kiedygrupa znalazła się na mieliźnie w Si Wong Desert, Aang , wierząc, że Toph pozwolił Appa do niewoli z powodu jej wcześniejszych skarg na niego , krzyczał na nią w przypływie złości

Zuko Edytuj

200px-Aang and Zuko in the Sun Warrior city

Aang i Zuko

Z uchwycić nie Awatara go jazdy , Zuko pojawił się, że stracił zdolność firebend a więc i Aang wyjazd do ruin Słońce wojownikiem w nadziei na znalezienie czegoś, co przywróci gięcie Zuko jest . Tutaj spotkali słońce Warriors , których szef zdecydował , że będą sądzeni przez mistrzów , Ran i Shawa, który okazał się smoki . Po Aang i Zuko wspólnie wykonują taniec smoka , Ran i Shaw uznaje im godne i były pokazane prawdziwe znaczenie firebending jak samo życie . Pomimo ostatnich występków Zuko jest , wydawało się, że Aang opracowano rzetelne stopień szacunku i podziwu dla niego , nawet dając mu przydomek " Sifu Hotman " , ku irytacji księcia. Trzy dni przed przybyciem Sozin Komety , Zuko skrytykował Aang za jego brak skupienia się na treningu firebending . Kiedyzdecydował Avatara mają imprezę na plaży z wszystkich swoich przyjaciół , z wyłączeniem Zuko na Ember Island,dawny Książę Ognia zaatakował go w bezczelnej próby zmuszenia Aang , aby zrozumieć , że musiał pokonać Lord Ognia Ozai przedkometa przybyła . Gdy Zuko powiedział grupę złośliwego działki Ozai do zburzenia Królestwo Ziemi do ziemi ,młody Awatar końcu zrozumiał powagę jego nieuchronnego zadania. Zuko przystąpił przeszkoleni do Aanga w sztuce pioruna przekierowania dla ochrony przed Ozai i wyjaśnił niebezpieczeństwo przekierowania z własnego doświadczenia z ojcem . Jakomnich rozumie , że nie byłoby " działanie wody duch " , jeśli coś poszło nie tak , jego nauczyciel firebending bez ogródek stwierdził: " Musisz wziąć życie Pana Ognia przed bierze twoje. " Kilka godzin później , Aang , wciąż niezdecydowanych , rozważa , czy powinien brać życie Ozai lub nie , jak mnisi nauczyli go cenić całe życie , a gdy Zuko ireszta zespołu oświadczył, że to musiało być zrobione ,Avatar stał się sfrustrowany i wściekły , i wyjechał do rozważania decyzji . następnego dnia , Aang zniknął bez śladu , nawet z Bounty Hunter czerwca i jej shirshu , Nyla .

Roko Edytuj

Aang se despide de Roku

Aang zakoncza przyjazn z Roko

Kiedy niezgoda wybuchła między Narodu Ognia i Ziemi Królestwa dotycząca miasta Yu Dao, Aang szukał porady Roku, w który zalecał mu utrzymać swoją obietnicę z Zuko i wyeliminowania go. Aang później przybył Yu Dao do rozdzielenia dwóch walczących armii, ale w ostatniej chwili zdecydował się poświęcić życie Zuko jest. Kilka dni później, Roku skrytykował Aang na jego łasce, umożliwiając Zuko do życia i jego niedotrzymanie cztery narody oddzielenia, do której Aang odparł, że nauka nie jest już stosowana w czasach powojennych. Stwierdzając, że nie można nauczyć Roku już go na tym świecie, Aang ogień spalił jego amulet w popiół, następnie zerwania połączenia z jego duchowego mentora, łzy spływały po policzku na utratę jego dobrego przyjaciela.

Korra Edytuj

Aang restores Korra's bending

Aang za pomoca Magi Energi odaje Korze Magie.

Avatar Korra jest natychmiastowe wcielenie Aang , urodzony Południowego Plemienia Wody . Korra początkowo nie miała żadnego związku z poprzednim Avatar , miał trudności z duchowej strony zginanie . Zrobiła jednak nauczyć waterbending z żoną Aang , Katara , tych , z którymi ona rozwinęła się silna więź , nawet chyłkiem do Republic Miasta z jej błogosławieństwem .Ostatecznie Korra zaczęło mieć różne wizje dorosłego Aanga , razem z Toph i Sokka . Korra początkowo nie był w stanie dowiedzieć się, co wizje oznaczało aż przyniosła je z Tenzin , który powiedział, że duch Aang można by próbować skontaktować się z młodą Avatar .Korra w końcu połączenie z Aanga gdy Tarrlok porwał ją . Aby znaleźć sposób na ucieczkę , Korra medytował i odkrył zmagania Aang jest z ojca Tarrlok za , Yakone czterdzieści lat wcześniej. Z tych wizji Korra udało się zrozumieć, że Aang próbował ostrzec ją o Tarrlok , który odziedziczył po ojcu zdolności do bloodbend bez pełni księżyca .Kiedy Korra miał jej gięcia pozbawiona przez Amona , była na bardzo niskim punktem w jej życiu , i uciekła od rodziny i przyjaciół , aby być sam na chwilę . Nagle pojawiła się duch Aang i zbliżył się do młodego Avatara , delikatnie mówiąc jej, że ona w końcu połączone z jej duchowej tożsamości i że " kiedy [ zasięg ] nasz najniższy punkt [ w życie ] , jesteśmy otwarci na największą zmianę " . Wszystkich poprzednich Awatarów pojawił się za Aang , który współczująco używane energybending przywrócić gięcie Korra , a przeszedł na wiedzy do jej

Wrogowie Edytuj

Azula Edytuj

Azula fights Aang

Azula i Aang

Azula była młodsza siostra Zuko jest, księżniczka Narodu Ognia, i następca tronu, biorąc pod uwagę stan Zuko jako wygnańca i zdrajcy. Okrutny, bezwzględny i przebiegły, to firebending cudowne, po opanowaniu firebending w młodości, był groźnym przeciwnikiem dla Aanga. Po awarii Zhao, Azula przejęła prób Narodu Ognia, aby uchwycić awatara. Po raz pierwszy spotkałem ją w Nowym Ozai podczas jego próby ratowania Króla Bumi. Po pościgu wzdłuż rynien dostaw na terenie miasta, Aang udało się uciec z pomocą Bumi, choć ten ostatni dał się odbił.

Ozai Edytuj

250px-Ozai versus Avatar Aang

Aang walczy z Ozai

bezwzględny przywódca Narodu Ognia, Ozai, Aang był największym wrogiem jest. To było Ozai który opłata Zhao zadanie przechwytywanie Avatar  a nawet awansował go do admirała, tak, że będzie miał większe środki do tego.  Okazało się, że aby zatrzymać ogień i uratować Nation świat, Aang musiał zmierzyć i pokonać przed Sozin Pana ognia komety, która poprawi wszystkie firebending, przybył pod koniec summer.To że koniec, Aang wyszkolonego całej jego podróży do opanowania czterech elementów, tak, że będzie w stanie pokonać go. Gdy Aang medytował na jego lęków, aby otworzyć jego ziemi czakry, ujrzał wizję Pana Ognia osłaniał w płomieniach, co stanowi jego największy strach w tym momencie

Zhao Edytuj

Aang capturado por Zhao

Aang i Zhao

Admirał Zhao byłwysokiej rangi , ważne, oficer w armii Narodu Ognia i nie wierzył od dzieciństwa , że był on przeznaczony do wielkości. Po odkryciu powrót awatara do świata , Zhao został przekonany, że przechwytywanie Aang będzie jeden z torów na które greatness.As wynik , choć ich spotkania były nieliczne , Zhao stał się jednym z głównych wrogów Aang , aż do momentu jego wyjazdem z Bieguna Północnego .Zhao udział w wielu znanych prób , celem chwytania Aang . Awatar jako szukał porady od ducha Awatar Roko , Książę Zuko był w stanie śledzić go na Crescent Island. Zhao , za blokady , pozwoliła na wygnaniu księcia do wód Narodu Ognia , i poszli za Nim . Przybyciu do Świątyni Ognia Zhao próbował rogu i zasadzkę Aang , który już rozmawiał z Roku , ale plany firebender zostały udaremnione , kiedy sam Roku interweniował i spowodował wulkan pod świątyni do wybuchu , w zamieszaniu ,zespół był w stanie uciec . Jakiś czas później ,nowo awansowany admirał Zhao zatrudniony umiejętności legendarnego oddziałem łuczników pułapki Aanga , tylko patrzeć, jakuciekł z więzienia Avatar z pomocą Blue Ducha . Gdy Aang został na krótko jest wychowywany przez renegata firebending mistrz Jeong Jeong ,admirał niech konwój statków w górę rzeki do kempingu ukrytym pustynie " i przystąpił do ataku zarówno swojego byłego nauczyciela i Avatar . Jednak od Jeong Jeong , Aang dowiedział się o ogromnym temperamencie Zhao i braku kontroli , aspokojna Awatar postanowił wykorzystać swoją wiedzę na jego przeciwnika przez szyderczy go aż nieostrożny z wściekłości , dzikiej firebending Zhao zniszczone statki w jego konwoju . Aang opuścił admirał dusić na jego porażkę , jakomnich skutecznie pokonać Zhao bez uprzedniego rzucony jeden cios

Yakone Edytuj

Aang quitándole su Control a Yakone

Aang odbiera Yakonowi magie

Aang pierwszy spotkałem Yakone w Republic Miasta w 128 ASC. Spotkał się z Głównego Toph Beifong i innych członków Metalbending Policji aresztować Yakone po uczenie się od świadków, że użył bloodbending popełnienia szeregu przestępstw. Na rozprawie Yakone, w Avatar stał za nim z całej skupionym spojrzeniem. Po wrócił werdykt, Aang, wraz z resztą tłumu w ratuszu, był bloodbent do nieprzytomności przez Yakone. Jako przestępca próbował uciec, Aang Avatar państwa kopnął w, pozwalając mu się obudzić i pościg Yakone na skuterze powietrza. Awatar obniżyć struś bryczką Yakone i przed nim, tylko być ponownie bloodbent do punktu w pobliżu śmierci. Jednak Aang Avatar ponownie użył państwo przystawki ładownię bloodbender za, związał go na ziemi, i pozbawił go zginania, kończąc jego zagrożenie dla dobra miasta Republic
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.