FANDOM


Pojedynek Katary z Pakku odbył sie w polnocnym plemieniu wody kiedy grupa w końcu dociera do północnej Plemienia Wody, gdzie są mile widziane. Wódz plemienia rzuca wielkie przyjęcie z okazji przybycia Awatara na Biegunie Północnym. Sokka spotyka księżniczkę Yue, z którym zakochuje. Aang i Katara stara się nauczyć waterbending od mistrza imieniem Pakku, ale nie chce uczyć Katara powodu seksistowskich obyczajów. Aang Katara stara się nauczyć w tajemnicy, ale zostaje złapany i usuwane jako uczeń Pakku za. Zdecydowany zyskać szacunek, Katara wyzwania Pakku. Choć traci, Katara okazuje się wnuczką kobiety Pakku był w miłości z tak postanowi ją nauczyć, jak również wziąć Aang powrotem jako jego uczeń. Tymczasem admirał Zhao wynajmuje piratów zabić Zuko. Zuko przetrwa i zakrada pokładzie statku ołowiu Zhao Zhao, jak przygotowuje się do ataku na Biegunie Północnym .

Historia Edytuj

Katara fights Pakku

Katara zaczyna pojedynek

Następnego dnia w pałacu , Katara błaga Głównego Arnook aby Mistrz Pakku się Aang powrotem jako jego uczeń . Arnook sugeruje, że jeśli Katara jaskółki dumę i przeprasza , Pakku może nadal trenować Aang . Spróbuj , jak ona może, Katara , rozgniewany jego zadęcia i protekcjonalny stosunek , a nie kwestionuje pana waterbending do walki. Ona gesty dobitnie , jak ona to robi, powodując jej niechcący waterbend ogromne pęknięcia w podłodze lodowej i rozbić dwa garnki , stwierdzając , że nie przeprosi "kwaśny stary " jak Pakku . W obozie Narodu Ognia nad filiżanką herbaty , Iroh mówi Zhao ataku na Zuko . Zhao jest " zdruzgotany " wiadomością i uśmiecha się chytrze , gdy słyszy , że nie ma śladu po ataku został umieszczony z powrotem do niego . Iroh przyjmuje ofertę admirała Zhao służąc pod nim jako generalny fleetKatara idzie czekać na zewnątrz Master Pakku , którzy po prostu spacerów obok niej , dodatkowo rozgniewał ją protekcjonalnych komentarzy . Katara , jej temperament popychany do granic wytrzymałości , tworzy bicz wody i uderza mistrza Pakku na tył głowy . Odwraca się i zobowiązuje się do walki , mówiąc jej, jeśli chce się nauczyć tak źle , powinna uważnie studiować . Walka rozpoczyna się i Katara okazuje się być o wiele bardziej wykwalifikowanych w waterbending niż dotychczas znane. Ona pokazuje potężne techniki i nowoczesnych form , mimo braku formalnego wykształcenia . Dwa są w stanie manipulować wodę i śnieg wokół niego z łatwością , wykorzystując podstawowe i zaawansowane ruchy waterbending . Mistrz Pakku uśmiecha i smirks jak atakuje , ale zaczyna sobie talent Katara po ledwo unikając płytę lodową zapoczątkowanego przez nią . Po kilku chwilach gwałtownej waterbending , Katara zyskuje przewagę strony jak ona przewróci lodu obeliski nad Mistrza Pakku , który znika w chmurze mgły . Jednak Mistrz Pakku szybko wyłania się i wykonuje ruch waterbending który renderuje Katara bezradny, a ona
250px-Pakku icebending

Pakku wygrywa pojedynek

zostaje pobity . Naszyjnik jej babci , który spadł podczas walki , jest odbierany przez Pakku , a on pokazuje, że zrobił to dla Kanna sześćdziesiąt lat temu .Na jednym z okrętów Zhao , Walne Iroh spacery przeszłości Narodu Ognia żołnierza , zatrzymując powiedzieć spokojnie , że ich plan działa doskonale i że Zhao nie podejrzewam coś . Żołnierz zdejmuje płytę czołową do ujawnienia , że jestposzkodowana Książę Zuko . Zuko dzięki jego wuj za jego pomoc , i zwraca jego czołowego . Iroh mówi mu się pozostać w ukryciu , aż dotrą do bieguna północnego , jak nie będzie miał szans na uchwycenie Avatar przed Zhao robi . Pragnąc jego bratanek szczęścia , że nadal na.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.