FANDOM


Fog of Lost Souls

Mgła Zaginionych Dusz

Mgła zgubionych dusz jest bezgranicznym więzieniem dla ludzi znajdujących się w świecie duchów.Jest zamieszkana przez ducha mgły, który może zainfekować umysły osób, zmuszając ich do szaleństwa poprzez uwięzienie ich w ich własnych mrocznych wspomnieniach. 


Historia Edytuj

Zhao in the Spirit World

Uwięziony w swoim najciemniejszym wspomnieniu Zhao zobaczył w Tenzinie starszą wersję Avatara Aanga,którego rozpaczliwie chciał schwytać.

Jinora została wniesiona do mgły zagubionych dusz po schwytaniu przez Unalaqa ,jej uwięzienie we mgle spowodowało że jej połączenie ze światem fizycznym uległo osłabieniu,co zmusiło Tenzina , Bumi'ego i Kya'e do podróży do świata duchów,by odzyskać jej ducha.Trójce rodzeństwa udało się znaleźć mgłę przez pająko podobnego ducha,który wprowadził ich do mgły zagubionych dusz,by skazać ich na wieczną tułaczkę.

(Do edycji) Po wyruszą w mgle , Tenzin przypomnieć legendy więzienia , i wezwał jego rodzeństwa pozostanie skupiony w celu zapobieżenia ich ducha od osłabienia postanowienie. Po Kya zapytał, jak długo dana osoba może pozostać uwięziony we mgle zagubionych dusz , trzy rodzeństwa natknął Zhao, który pomylił Tenzin na Aanga . Bumi i Kya udało się odeprzeć Zhao , drugi przy jej waterbending umieścić w pewnej odległości pomiędzy nimi a zwiedzeni admirała , zanim pospiesznie uciekł z miejsca zbrodni . Wkrótce potem jednak zaczęli powoli znaleźć się osłabienie i uleganie efektów mgły za .

Tenzin wezwał jego rodzeństwa pozostać skoncentrowany , bez skutku . Ostatecznie Bumi się paranoikiem , że zostali otoczeni przez kanibali i Kya nie chciał uwierzyć , że miała jakieś rodzeństwo , proponując dwa usunąć szmatki zapinana na trzy z nich razem , a następnie uciec od Tenzin w przeciwnych kierunkach .

Elderly Aang

Uwięziony we mgle zagubionych dusz, Tenzin widzi Aanga zmieniającego się w jego samego i w końcu zdaje sobie sprawę z tego,że musi wyjść spod cienia swojego ojca i nie próbować być jak on.

Po tym, Tenzin błąkał się bez celu i recytowane byłsynem Aanga w kółko , próbując zachować spokój , ale znalazł się konfrontacji jego niepewność jest w stanie wywiązać się z imienia ojca. Niedługo potempojawiła się wizja Aang , który wezwał Tenzin zatrzymać emulacji życie kogoś innego , na rzecz kształtowania własnej. Chwilę Tenzina w realizacji spowodowane mgłę , aby rozproszyć tymczasowo , pozwalając mu dość czasu, aby zebrać Jinora , Kya i Bumi i pozostawić mgłę Lost Souls przedduch znowu pojawił .

W czasie Nowej ery Aiwei został wrzucony w Mgłe zgubionych dusz przez Zaheera.

Opis Edytuj

Lost souls

Zagubione dusze

Fog of Lost Souls znajduje się głęboko w duchu świata, i osiedlił się w kanionie otoczonym ostrych formacji skalnych. Zazwyczaj ludzie, że przedsięwzięcie w środku mgły nie znaleźć drogę na zewnątrz.Mgła jest odporny na zginanie, jak to natychmiast odzyskane po Tenzin używane airbending.Jedynym znanym sposobem, aby wyjść z mgły Lost Souls jest oczyszczenie umysłu i zaakceptować własnych lęków, które powoduje, że mgła rozproszyć wystarczająco długi, aby umożliwić indywidualne uciec

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.