Mecha Czołg

Mecha Czołg to duża zmechanizowana "zbroja" produkowana przez Hiroshi Sato dla Równościowców . Budowane były z czystej platyny co sprawiało je nieczułymi na magię metalu.


Historia[edytujedytuj kod]

Hiroshi Sato atakuje Policje Republiki mecha czolgiem

Po otrzymaniu napiwku od pracownika Przyszłość Industries , Avatar Korra Tenzin i Lin Beifong spotkał informatora pod Silk Road Bridge. Nie wyjaśnił, że Hiroshi Sato sfabrykowane broni Equalist pod jego dworu , a było w trakcie opracowywania nowego, możnego broń dla rewolucji . W nocy , poMetalbending Policja znalazła i przeniknęły tajną fabrykę Equalist Hiroshiego , odkryli , że te nowe uzbrojenie były w formie dużych, zmechanizowanych robotów . Mecha , że zbiorniki , które były pilotowane przez Equalists , zaatakował Korra i innych intruzów . Korra , Tenzin , Lin , a pozostałe szybko policjanci ubezwłasnowolniona podczas bitwy z molochów mechanicznych . Grupa , jednak został uratowany przez Bolin śmiało , Mako i Asami a Equalists zajęli ciągnięcia pozostałych funkcjonariuszy policji do swoich samochodów .

Po uprowadzeniu Korra , wposzukiwanie Avatar dozwolone Lin możliwość ratowania przechwycone w sieci oficerów tunelu pod Republic City, który był używany jako podziemnym Equalist bazy . Lin , Tenzin , a reszta zespołu Avatar został otoczony w podziemnej sieci kolejowej wraz z uratowanych oficerów, opanowany przez Equalists i zbiorników mecha . Jednak Lin unikać konfrontacji , używając jej metalbending stworzyć alternatywną drogę ucieczki przez sufit .

W Equalists wykorzystać szereg zbiorników mecha podczas Bitwy o Republic City. Zbiorniki szczególności zaatakowali siedzibę uprowadzony funkcjonariuszy policji i metale platerowane użyciu dużych magnesów , które zostały podłączone do objęcia zbiorników . Te złapanych oficerowie Głównego Saikhan i funkcjonariusza utwór. Przewagę liczebną , Tenzin stoczył przegraną bitwę przeciwko zbiorników . Jednak mecha zostały następnie zbiorniki pokonał z pomocą pozostałych członków zespołu Avatar , który weszliśmy do walki po krótkim kapitulacji Tenzin jest .

Mecha czolgi Unalaqa atakuja

Po przejęciu przyszłych Industries, Asami postanowiła utrzymać czołgi mecha jej ojciec zaprojektowanych do Equalists . Z jej firma potrzebuje , aby zarabiać pieniądze , poszła zobaczyć Varrick , który zasugerował , że sprzedają swoje czołgi mecha do południowej Plemienia Wody , aby pomóc im w ich wojnie z Północy . Jednak każda przesyłka została przechwycona w drodze . ZMetalbending Policja zakładając Północą się za porwania , Mako i Asami wynajął Triad Triple Threat strzec przynętę dostawy w nadziei na uchwycenie rzeczywistych napastników w ustawie . Jednak , kiedy zostali zdradzeni przez triady , wrócili do Republic miasto , aby znaleźć wszystkie zbiorniki wodne mecha stolen.The Północne Plemię wojskowy wykorzystuje również zbiorniki mecha do obrony , zwłaszcza w obozie okolic portal ducha na biegunie południowym , choć niektóre z nich zostały zniszczone przez zdalnych wybuchowych rzucone i zdetonować Bolin . Bumi później przeniknął do obozu w przebraniu , i wsiadł do zbiornika mecha uciec ciemne duchy . Jednak duchy wszedł silnik urządzenia , powodując jej uszkodzenie i wyruszył niekontrolowany . Bumi przypadkowo wystrzelił kabel do środkowej wieży , powodując zbiornik okrążać obóz i zniszczyć wszystko . Kiedy duchy ostatecznie weszła kokpit , Bumi wyrzucane z urządzenia podczas prowadzonego krąży obozowisko , niszcząc wszystko .

Projekt[edytujedytuj kod]

Bumi w Mecha Czołgu.

Mecha czołgi są ​​dużymi, zmechanizowanymi robotami wykonanymi z platyny - metalu tak czystego, że ​​nawet magowie metalu nie mogli nad nimi panować, pożary generowane przez niski do umiarkowanego poziomu magii ziemi także wydają się mieć niewiele  wpływu na jego czołgi. Są one zdolne do ruchu, wykorzystując dwie gąsienice czołgów-podobne. Zbiorniki mecha również posiada dwie ręce pazur-jak z trzema dużymi cyframi i może strzelać chowany dwutorową pazur kablem metalu w środku ich rękach. Tylko jedna z tych rąk jakiś wyświetlacz, mające olbrzymi magnes, gdzie inny byłby. Są one zdolne do wytwarzania energii elektrycznej i rozpraszania go poprzez ich metalowymi pazurami do rąk i prądem przeciwników. Ponadto zbiorniki są zdolne do miotania spirali dysków, znajdujących się w otworach między każdej cyfry, które zawierają metalowe kable plątanina wokół swych ofiar i ich prądem. Zbiorniki również sport szereg zielone światła na ich tułowia.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.