Encyklopedia wiedzy o Awatarze

Edytujesz

Magia powietrza

1
  • Edycja może zostać wycofana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.
przejdź do aktualnej wersji Twój tekst
Linia 69: Linia 69:
 
== Lot ==
 
== Lot ==
 
[[Plik:Zaheer_flying.png|thumb|[[Zaheer]] lata]]
 
[[Plik:Zaheer_flying.png|thumb|[[Zaheer]] lata]]
Jest to specjalna technika magii powietrza, którą opanował i wymyślił Guru [[Laghima]]. Jest oparta na teorii nieważkości. Jest to inna technika lotu niż każda, ponieważ nie używa się magii do lotu (jak np. tornado) tylko się unosi i lata. [[Zaheer]] pokazał jak się używa i jak wygląda ta technika, po tym jak Su przyczyniła się do śmierci P'li (dziewczyny Zaheera) do, której był przywiązany i przez, którą był przywiązany do ziemi.
+
Jest to specjalna technika magii powietrza, którą opanował i wymyślił Guru [[Laghima]]. Jest to inna technika lotu niż każda, ponieważ nierobi się tornad ani innych turbin tylko się unosi i lata. [[Zaheer]] pokazał jak się używa i jak wygląda ta technika.
 
=== Guru Laghima ===
 
=== Guru Laghima ===
Mnich [[Laghima]] był jedynym Magiem Powietrza, który potrafił latać w powietrzu bez tworzenia tornad na, których awatar/mag powietrza się unosił. Następnym takim magiem był [[Zaheer]].
+
Mnich [[Laghima]] był jedynym Magiem Powietrza, który potrafił latać w powietrzu bez tworzenia tornad na, których avatar/mag powietrza się unosił. Następnym takim magiem był [[Zaheer]].
   
 
=== Zaheer ===
 
=== Zaheer ===
  Wczytuję edytor...
Poniżej znajdują się często używane kody składni. Kliknij na tym co chcesz wstawić, a pojawi się w polu edycji powyżej.