(Dodano nową stronę „'''Book Three: Zmiana (易) '''to tytuł nadchodzącej trzeciej książce The Legend of Korra, który będzie działać w sumie trzynastu odcinków [1] ustawiono kilka ...”)
 
Linia 1: Linia 1:
'''Book Three: Zmiana (易) '''to tytuł nadchodzącej trzeciej książce The Legend of Korra, który będzie działać w sumie trzynastu odcinków [1] ustawiono kilka tygodni po zakończeniu Book Two:. Duchy, [2]nazewnictwo odnosi się do zmian dokonanych przez zmianę energii planety ze względu na harmoniczne i walce Korra Konwergencja jest z Unalaq i Vaatu. Kilka pierwszych odcinków są w post-produkcji.
+
'''Book Three: Zmiana (易) '''to tytuł nadchodzącej trzeciej książce The Legend of Korra, który będzie działać w sumie trzynastu odcinków [1] ustawiono kilka tygodni po zakończeniu Book Two:. Duchy, [2]nazewnictwo odnosi się do zmian dokonanych przez zmianę energii planety ze względu na harmoniczne i walce Korra Konwergencja jest z Unalaq i Vaatu. Kilka pierwszych odcinków są w post-produkcji .
 
==Twórcy==
 
==Twórcy==
 
*[[Michael Dante DiMartino]]
 
*[[Michael Dante DiMartino]]

Wersja z 13:40, 2 gru 2013

Book Three: Zmiana (易) to tytuł nadchodzącej trzeciej książce The Legend of Korra, który będzie działać w sumie trzynastu odcinków [1] ustawiono kilka tygodni po zakończeniu Book Two:. Duchy, [2]nazewnictwo odnosi się do zmian dokonanych przez zmianę energii planety ze względu na harmoniczne i walce Korra Konwergencja jest z Unalaq i Vaatu. Kilka pierwszych odcinków są w post-produkcji .

Twórcy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.