FANDOM


Królowa Ziemi (ang. The Earth Queen) to dwudziesty dziewiąty odcinek serialu animowanego Legenda Korry. Jego premiera miała miejsce 27 czerwca 2014 roku w Stanach Zjednoczonych i w 5 maja 2015 roku w Polsce.

Streszczenie Edytuj

Korra wraz z członkami drużyny Awatara wyrusza z wizytą dyplomatyczną do Ba-Sing-Se, aby odszukać tam nowych nomadów powietrza. W mieście okazuje się, że snobistyczna Królowa Ziemi wymaga od Korry przysługi w zamian za chociaż wysłuchanie jej prośby. Ostatecznie po wykonaniu zadania dotyczącego zebrania podatków Królowa Ziemi informuje Korrę o braku informacji na temat nomadów powietrza w Ba-Sing-Se. Tymczasem Mako i Bolin odnajdują swoją rodzinę w dolnym pierścieniu oraz dowiadują się prawdy o zamiarach Królowej Ziemi dotyczącej nomadów powietrza w jej mieście.

Opis Edytuj

Zespół Avatar Korra i Tenzin iść z, Jinora, Bumi i Kai drodze do Ba Sing Se znalezienia nowych Airbenders. Bolin jest zachwycony, aby poznać miasto, w którym jego ojciec dorastał, aby zauważyć, że niski koniec jest w bardzo złym stanie i jest duża różnica w środku i sektora górnej. Kiedy w końcu wylądować na wysokim ziemi są odbierane przez Wielkiego Sekretarza Gun, który zgorszył jako Królowa nienawidzi zwierząt i wzywa do ukrycia. Następnie kieruje się do zasad, których należy przestrzegać, gdy są one z królową, jak się kłaniać i nie patrzeć w oczy i nie jeść przed nią, a następnie Korra odpowiedziała, że jej przepisy są straszne, sekretarz zgadza się i prosi ich, aby staram się nie przeszkadzać w majestat, to on dostaje w kłopoty, jeśli ludzie ich nie przestrzegać. Podczas gdy sekretarz mówił, Kai opuścił grupę, aby być oślepiony przez obywateli klejnotów posiadających wysoką sektora.

Hou-Ting and Korra make a deal

Hou-Ting karze odejsc Korze

Kiedy się do swoich pokoi, Korra postawiony przed Królową, która początkowo ignorowane, ponieważ jest bardzo źle wydawał rozkazy jego słudzy ogród dekoracji. Po zakończeniu i zobaczyć Korra mówi, z pewnością coś, co ma tak odpowiedziało Korra jest przerwana przez królową i mówi, że nie wierzy, że jest w stanie zwrócić się po ostatnim przysług Avatar, wraz z Panem ogień Zuko, on uczynił ziemię Brytania przekonwertować kolonie były w Republice Zjednoczonych, mówiąc, że te ziemie są nadal terytorium Królestwo Ziemi. Korra mówi nie myśl, aby coś z tym zrobić, królowa przerwała narzekać, że to, co pozostało z jego królestwo się rozpada, że wędrujące bandy barbarzyńców atakują wioski i niektórzy obywatele nie chcą płacić podatków, Korra przeprasza, ale ona ignoruje go i utrzymuje krzyczy swoje sługi.

, Podczas gdy w dziale Team Avatar, Jinora pamiętać, że Kai nie jest: to inne spojrzenie na to w domu, ale nie może znaleźć. Mako nie chce wyglądać na więcej, ponieważ uważa, że ​​gdyby nie było dla niego ważne, ale odmawia Bolin podając jako powód, że powinny zostać utracone i przerażony; Tenzin zgodziła się również patrzeć, jak to jest tylko dziecko i jest odpowiedzialny, a także jako pierwszy nowy Air Maestro zatrudniony i nie może stracić. Mako niechętnie zgadza się spojrzeć wraz z Bolin. Korra Królowa wyjaśnia, że powodem ich wizyty jest znaleźć i zjednoczyć Airbenders znaleziono w Ba Sing Se, i potrzebuje twojej pomocy, ona odpowiedziała, że ​​przed myśleniem powinno pomóc przynieść pieniądze podatek jest w miejscowości południowej, jak barbarzyńcy wygrał ostatnie dwa transporty.

Kai fight Mako

Kai walczy z Mako.

Tymczasem, Mako i Bolin chce zaskoczyć Kai i używając jego airbending oszukać ludzi i ukraść, to gonić go i prawie złapany w pociągu, ale on ucieka za pomocą regulacji powietrza i bracia są zamknięte w trenować będzie w kierunku dolnej granicy Ba Sing Se. Po osiągnięciu dolnego sektora próbować wrócić, ale zauważ, że Kai ukradł swoje portfele za to, co oni mają na pobyt w mieście i spać na ulicy.Następnego dnia, Bolin głodny i plany ukraść owoców, które wygląda, gdzie owoce są w bardzo złym stanie, więc Mako nie zgadza: sprzedawca słyszy ich rozmowę i błędne przekonanie, że jeśli chcą ukraść owoców i opłaty zatrzymać. Ojciec sprzedającego pojawia się i rozpoznaje Bolin i Mako, są zaskoczeni, że wie, lecz dzieje się jego wujek, brat ojca, a to prowadzi do babci i innych krewnych; , którzy nie wiedzieli o miejscu pobytu rodziców Bolin i Mako i wiele zasmucony, kiedy uświadamiają sobie, że zostali zabici w młodości swoich dzieci.

Na Biegun Północny, a Pan Zuko Tonraq się przed Desna i Eska mówić o tajnym więzieniu na zachodnim lodowej tundry, bliźniacy są szczęśliwi, że dzieje się coś ekscytującego, to znudzi orzeczenia Północnej Plemienia Wody. Korra idzie z Asami, aby zebrać pieniądze dla królowej, ale gdy strażnicy biorą wydaje bandę barbarzyńców ukraść: strażnicy uciekają zostawiając dziewczyny i pieniądze, atak barbarzyńców, ale zarówno Korra i Asami nimi walczyć i wygasa, zapobieganie pieniądze realizowane podczas ucieczki barbarzyńców; jeden z nich mówi, że Avatar jest po złej stronie i że pieniądze nie należą do ludzi królowej, Korra czuje, że to jest prawda.

Kiedy Desna i Eska dziwnego, że nie wiedział o więzieniach, Zuko wyjaśnia, że ​​zbudowany to miejsce z ojcem za bardzo specjalnego więźnia: potężny ogień Master P nazwie "Li, który może stworzyć eksplozji w jego umyśle. Zuko mówi im, że gdy zatrudnił faceta o podobnej mocy, aby zabić Avatara, ale nie udało: Eska mówi jej, aby nie czuć się źle, że próbował też zabić, gdy Korra zniszczony jej ślub i są rzeczy, które często wykraczają , Tonraq prosi ich, aby skupić się na utrzymaniu kobieta więźnia. W więzieniu, Zuko wyjaśnia chłód uniemożliwia kobiecie Kontroli Ognia: Desna mówi, nie ma sposobu, kto z niej uciec, ale Zuko nie zgadza; jak to było w przypadku trzech innych więzieniach. Widząc ich więźnia uwierzyć, że stało się coś ekscytującego, ponieważ nikt nie odwiedził interesujące w trzynastu lat i pewien ", że" uciekł.

Mako,Bolin and Yin

Mako wspólnie przytula z bratem swoja babcie.

W dolnym sektorze Ba Sing Se, Mako i Bolin jedzą wszystkie swoje rodziny: Mako pyta, ponieważ jego ojciec opuścił miasto, jego wuj mówi im, że miał wielkie marzenia, chciał wyjść i zobaczyć świat, i że walczyła z ojcem i nigdy nie mówić nic więcej. Jego babcia pokazuje ostatni list otrzymany od ojca jej dzieci i zdjęcia całej rodziny, w której ojciec używa szalik używa teraz Mako. Babcia nie żałuje, spotkała matkę chłopców, ale widząc ich, że to było wspaniałe żony dla swojego syna, aby zobaczyć smutek Mako jej babcia szal dany uwierzyć, że zasługuje na więcej, obaj faceci i serdecznie uścisnąć jej babcia.

Korra pochodzi z królową po zebraniu pieniędzy, ale ona mówi mu, że Dai Li szukał i nie znalazł żadnych Airbenders w Ba Sing Se i opuścić miasto: Korra był bardzo zdenerwowany, bo po tym, co jest odlewanie i wyjaśnia, że nie opuści aż znajdziesz Airbenders, królowa nakazuje wyjąć. Mako i Bolin uczyć się od swoich krewnych Airbenders, które pojawiły się w mieście prowadzone są przez Li Dai i nigdy nie wrócić: jego kuzyn mówi, że istnieją pogłoski, że Ziemia Król im Zablokowane do eksperymentowania z nimi, babcia chłopaki się denerwują, co on uważa, fałszywych oskarżeń przeciwko królowej, która czci. Kai nadal używać Air Control obywateli okradać, Dai Li odkryć go i umieszczenie go z innymi nauczycielami, którzy w Air Ba Sing Se do armii Jego Królewskiej Mości w Pierwszym Pułku Air Control do Państwa dyspozycji.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.