Karu Leży na wyspie Narodu Ognia, wraz z innymi Straży Mędrców, strzegąca Peoples Temple Bhanti. Po Avatar Korra rozbitkiem na wyspie po walce z ciemnym duchem, Karu był jeden z mędrców, którzy znaleźli i uratowanych.

Historia[edytujedytuj kod]

Karu i dwa Ogień Mędrcy Awatar znaleziono nieprzytomnego na plaży swojej wyspie. Mądry natychmiast postanowił jej pomóc, ale gdy na chwilę odzyskał przytomność Korra, wpadła w panikę, używając jego airbending, aby je usunąć. Karu próbował ją uspokoić, mówiąc, że był tam, aby pomóc. Jednak, kiedy zwrócił się do niej, jak "Avatar Korra" ona mgliście zastanawiał się, kim myśli. Zaniepokojony, zapytał, co się z nią stało, choć nie wiedziała, a następnie po raz kolejny stracił przytomność

Karu odnajduje Korre.

Aby pomóc, trzech mędrców wniesiona na noszach do Avatar Powrót z nimi do świątyni. Po szaman zdiagnozowano Korra został zainfekowany przez ciemny duch, Karu patrzył, jak ona obniżona do podziemnego basenu, który mógłby przywrócić ducha.Podczas tego procesu, Karu, niepokojem zapytał swojego przełożonego, jeśli on i inni mędrcy powinni dostać Avatar, ale szaman odpowiedział przecząco, ponieważ Korra jeszcze do żadnego z ich "najgłębszych wspomnień." Jakiś czas później, gdy był świadkiem Korra odzyskuje przytomność po pomyślnie podłączone do ducha.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.