Jingbo był młodszym akolitą powietrza około 102 AG, który był jednym z trzech Acolytes towarzyszących Avatar Aang w jego próba wskrzeszenia w Yangchen Festival.


Historia[edytujedytuj kod]

Jingbo zadowolony ze wyrusza na wycieczke

Po zakończeniu rozmów pokojowych w Yu Dao po zakończeniu bitwy o Yu Dao, Jingbo udział w bankiecie w obchodach nowo wybranego rządu koalicyjnego miasta , znajdując miejsce z Yee - Li, Xing Ying , Sokka , Katara i Toph Beifong . Gdy Aang później pojawił się również , Jingbo kusiła zostać zaproszony przez Awatara towarzyszyć munastępnego dnia na wycieczkę . Podobnie jak inne Acolytes Air , Jingbo pragnął dowiedzieć się więcej o Festiwalu Yangchen za . Kiedy Toph odmówił łuk na pomnik , który byłpierwszą częścią uroczystości i obraził się wakacje , Aang nauczył Jingbo i inne Akolitów żeprawda Air Nomad pozwala obelgi przekazać je w celu zachowania wewnętrznego spokoju . On nie uczestniczyć w ceremonii kłaniając i jego podniecenie na obchody święto wzrosła dopiero po tym . Jingbo grzecznie podziękował Xing Ying za jej oferowane pomógł , chociaż odrzucił go , ogłaszając , że to jego honor jakomłodszy powietrza Akolita do realizacji dostaw festiwalu poświęconego łące , gdzie będą cieszyć się uroczysty posiłek.

Jingbo następnie Aang i innych, na terenie prywatnej ziemnych Ognia rafinerii do zbadania prowadzenie Yangchen za.

Ich spacer doprowadził ich do miasta , który został zbudowany na szczycie świętej łąki , powodując Jingbo się równie zrozpaczony jak Aanga na zniszczenia spokojnym miejscu . Gdygrupa odważył przez miasto , poszedł Aang , Katara i inne Akolitów powietrza w kierunku obszaru ogrodzony - off , z któregoodrażający zapach powstały. Był skoczyło przez płot przez earthbending Aang i złapał jego airbending , choć nadal wylądował na plecach , z ciężkim plecakiem zapobiegając chłopca od razu wraca się .

Jego kłopot tylko pogorszyła , gdy przybył czterech strażników rafineryjne i próbował wyrzucić ich z prywatnych powodów wkroczenia . Aang użył airbending raz cios akolitów powietrze sposób szkodzi , gdy strażnicy zaatakowali ich z earthbending , powodując Jingbo być spłaszczony przez jego plecak . On pomógł na nogi przez swoich kolegów , a następnie otrzymał Acolytes kolejną lekcję o Air Nomad tradycji z Aanga : uniknąć konfliktu , chyba że jest to absolutnie konieczne , a nawet wtedy , kontakt powinien być ograniczony do minimum .

Wraz z innymi Acolytes , on pochwalił Avatar za demonstrację lekcji za pomocą jego airbending niech strażnicy atakują pukać się nawzajem. Kiedy Satoru pojawił się na scenie , Jingbo zmniejszył drżenie rękę w pozdrowieniu , choć grzecznie skłonił głowę w linii z powietrza Nomad zwyczaju . Później spotkali się na wycieczkę po Earthen Pożarnej Rafinerii z innymi, choć martwi się , kiedy Aang wzrósł ponownie wpatrywał się w odległości do objawienia Yangchen jest , który był widoczny tylko dla Awatara , zastanawiając się, czy jest coś , co mógł zrobić , aby pomóc Aang

Jingbo zostala schwytana razem z Yee-Li i Xing Ying przez Ogodei.

Kiedy Lao Beifong nakazał Banda Nosorożców eskortować klub avatara i akolitów powietrza na terenie rafinerii, Xing Ying był zdezorientowany, dlaczego Aang i pozostali przybrał postawę bojową, zgadzając się z Yee-Li, że to szalone, jak wiele zasad mieli już złamane jako akolicy. Jak bitwa wybuchła akolikom kazano znaleźć bezpieczniejsze miejsce, choć znaleźli ich droga zostala zablokowana przez Ogodei, który groził im. Xing Ying i Yee-Li zostały zapisane przez Jingbo, który prowadził Banda Nosorożców za pomocą wózka widłowego. Xing Ying zatrzymała młodzik z pościgu Ogodei.Ogodei podkradl się do nich, i zostali przywiązani metalowym łańcuchem, a Jingbo została, schwytany za kołnierz. Zostal wkrotce uratowany przez Toph.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.