FANDOM


Fire Nation emblem URN icon
Hiroshi Sato to największy przemysłowiec Miasta Republiki. Jest właścicielem ogromnej korporacji "Zakładów Przyszłości" i pomysłodawcą satomobili. Jest członkiem Równościowców i produkuje dla nich broń, między innymi rękawice, mecha-czołgi i samoloty. Ma osiemnastoletnią córkę Asami. Jest równościowcem ponieważ tak jak Amon uważa że magia jest źródłem całego zła na świecie . Jest negatywnie nastawiony do magów ponieważ przez jednego z nich ( członek Triady Potrójnej Groźby ) została zabita jego żona. Przystępując do Równościowców pragnie się zemścić.


Historia Edytuj

Hiroshi sponsoring the Fire Ferrets

Mako rozmawia z Hiroshimem

W 170 ASC, Asami przyniósł Mako do fabryki Hiroshi, gdzie wyjaśnił jego skromnych początków, a następnie ogłosił, że sponsor fretki Ogień w turnieju Magicznym, pod warunkiem, że nosili logo Przyszłe Industries na mundurach. Hiroshi później wzięli udział w gali hostowane przez radnego Tarrlok na cześć Avatar Korra w City Hall. Tam zasalutował Korra, mówiąc, że wszyscy spodziewali się "wielkie rzeczy" od niej. Ponieważ fretki pożarowe, sponsora, on i jego córka uczestniczyła w Pro-gięcia turnieju finałowego, który, wraz z Equalists 'zasadzce, że spectated z balkonem.  Po Equalists zaatakował Arena Pro-gięcia, Hiroshi był poproszony o przyjazd do siedziby policji na przesłuchanie na temat, czego był świadkiem w czasie ataku. Kiedy skończył, Hiroshi został wyprowadzony przez Tenzin i Dyrektora Lin Beifong i kazano wrócić, czy pamięta coś jeszcze, na co on zaakceptowany, żądając Equalists zapłacić za swoje zbrodnie.Podczas Korra odwiedziła jeg o dom , usłyszała Hiroshi rozmawia przez telefon i zaczął podejrzewać, że pracuje z Equalists . Lin i Tenzin przesłuchiwano go w jego domu i przekazać mu swoje podejrzenia , do którego Hiroshi wyszedł z wymówką, że to wszystko byłonieporozumienie i był tylko o biznesie i okazję do ataku na rynek z nową linią Satomobiles , ale w oczywistych wątpliwości giętarki , zaproponował swoje fabryki mają być analizowane . Metalbending Policja przeszukano wszystkie jego magazynach , ale nie byli w stanie znaleźć żadnych dowodów . Po otrzymaniu napiwku od pracownika o Hiroshi jest częścią Equalists produkując broń i stworzenie podziemnej fabryki pod jego rezydencji , Korra , Tenzin , Lin , a niektórzy oficerowie metalbending przeszukano dom i znaleziono fabrykę pod jego warsztatu . Jednak to była pułapka ustanowione przez Hiroshi zasadzkę na giętarki , on i kilku Equalists , używając czołgów mecha , zaatakowali grupę i ostatecznie pokonani im . Po zwycięstwie , wziął oficerów metalbending Głównego Beifong w niewoli i kazał im zostać wysłany do Amon.When Hiroshi zauważył Mako i Bolin próbuje
200px-Sato in a mecha tank

Hiroshi Sato atakuje Policje Republiki

uratować nieprzytomnego Lin Tenzin i Korra , skonfrontował je z porucznika . Kiedy Mako z przerażeniem zauważył , że wszystko, co uczynił dla nich była część pokrywy , Hiroshi potwierdził i powiedział, żenajtrudniejsza część obserwowała swoją córkę " włóczyć się wokół z firebending ulicy szczura jak [ Mako ] " . Jednak zanim mógł działać dalej, ujrzał jego córki , którzy w wątpliwość jego działania . Próbował przekonać ją do przyłączenia się do Equalists , stwierdzając , że jego przyczyną jest częścią buntu było się zemścić na wszystkich giętarki z powodu śmierci ukochanej żony , która zmarła na rękach firebender . Hiroshi oferowane Asami zelektryfikowanych rękawicę i poprosił ją do siebie i innych Equalists dołączyć . Jednak po powiedzeniu jej ojca , że go kocha , Asami wziął rękawiczki i oszołomiony jego i porucznika , pozwalając giętarki i sama się uciec w bezpieczne miejsce.Obok Amona i Equalists , Hiroshi później wziął udział w bitwie w Republic City, gdzie obserwował postęp wykonywanej operacji przez teleskop na pokładzie sterowca Equalist z Amona . Wyraził oburzenie faktem, że jego
Amon hablando con Hiroshi

Amon zaczyna podboj miasta z Hiroshim

córka walczy u boku giętarki , do któregoliderem Equalist Hiroshi odpowiedział , że jego córka miałaby powrotem soon.Once się Equalists podbił Republic City, Hiroshi był obecny na wiecu zwolenników Equalist , dając mowy o tym, jak Amon by stworzyć " idealny " świat . Kiedyflota United Forces końcu przyjechaliśmy , to Equalists spotkał je biplanes zaprojektowanych przez Hiroshi i zniszczył pierwszą falę . Jakiś czas później , Bolin , Asami i ogólne Iroh zostali schwytani w próbie zniszczenia lotnisko Equalist . Hiroshi odwiedził córkę w jej celi , wyrażając swoje nadzieje , że będzie jeszcze złączyć Equalists , na co ona kategorycznie odmówił , twierdząc, że jej matka nie nienawidzę go za to, co się stało . Żenie jej oświadczenie , Hiroshi zawołał, że on pomścić śmierć swojej żony. Przedargumentem może eskalować dalej,bloker chi przyjechał i poinformował go , że samoloty były gotowe do startu , odpowiedział z aby zniszczyć przychodzących floty Zjednoczonych Sił . Hiroshi zwrócił się do Iroh i ujawnił, że przechwycone przewód wysłany do komandora Bumi i dokładnie wiedział, gdzie jego flota została ukrywa. Jednak , gdy tylko wyszedł , Naga i Pabu uwolnił więźniów .Jak Asami porwany zbiornik mecha i zaczął zniszczenia samolotu , Hiroshi konfrontacji swoją córkę w innym zbiorniku mecha . Skarcił ją za pomoc ludziom, że zabrał jej matkę z dala od nich , choć , kiedy oskarżył go nie czuje miłości do żony już , że ze złością nazywa ją niewdzięcznym i bezczelną dziecko. Widząc, że jego córka nigdy by do niego dołączyć , on zaciekle zaatakował ją , przewracając ją na zbiornik na dwupłatowiec Equalist . Po zniszczeniu płyty czołowej zbiornika mecha Asami w Hiroshi
Asami fighting with her father

Asami Sato wygrywa walke z ojcem

przygotował ją zabić , twierdząc , że była poza oszczędności , ale jakobiznesmen przygotowany , aby zakończyć ją , Bolin ingerować , rzucanie dużych pocisków ziemia w jego zbiorniku i nazywając gostraszne ojciec . Rozproszony , Hiroshi niechętnie dał jego córka okazję do odwetu , a on rzucił z powrotem jako Asami zgrywanie rękę od jego zbiornika . Teraz bezbronny , zbiornik został Hiroshi rozpruł Asami , choć użył jej wahanie na ogień haka na nią , którą uchylił . Z jego zbiornika z eksploatacji , próbował uciekać pieszo, ale został porażony prądem , a następnie znokautowany przez naładowane elektrycznie Bola że Asami już rozpoczętego w him.Following rewolucję , Hiroshi został aresztowany i wtrącony do więzienia , a kontrola przyszłych Industries został przeniesiony do jego córki . Jego zaangażowanie z Equalists miał również zatruły reputację firmy , pozostawiając Asami znaleźć sposoby, aby uniknąć bankructwa .

Charakter Edytuj

200px-Hiroshi Sato smiling

Fałszywa postawa Sato.

W udanej działalności, Hiroshi opracowała udawaną postawę, zawsze mówił nowym ludziom o tym, jak od skromnych początków doszedł do swoich osiągnięć. Z dumą ze swoich wynalazków, zawsze chętnie je testuje niezależnie od cel do jakich mogą być przeznaczone. Gdy po raz pierwszy Hiroshi zostaje ukazany, wydaje się być życzliwym, hojnym człowiek z wielkim szacunkiem dla każdego, kto pokazał prawdziwe zaangażowanie w ich celach. Jako taki, był gotów sponsorować zespół Mako, by mogli wziąć udział w turnieju. Później, Hiroshi ujawnił znacznie ciemniejszej strony swojej osobowości, którą ukrywała przez lata. Sato stracił ukochaną żonę przez Agni Kai Triadę, który ją zabił. Hiroshim owładnął gniew na samom myśl magii, widząc w niej przyczynę wszystkich problemów na świecie, szczególnie nienawidząc ideę jego jedynej córki zadającej się z magami.

Rodzina Edytuj

Hiroshi
   
   
Pani Sato
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Asami
   
   
   
   

Ciekawostki Edytuj

Carta de Hiroshi, inglés

List Hiroshi do Miasta Republiki

  • Hiroshi Sato aktor głos w wersji oryginalnej , Daniel Dae Kim , wcześniej zagrał Walnego Fong w oryginalnej serii .
  • Hiroshi ma czarne włosy i bursztynowe oczy może mieć cechy narodu ognia .
  • Hiroshi jestJapanese wspólne męskiej nazwa, chociaż jego znaczenie zależy od konkretnego stosowanego kanji . Sato (佐藤) jest najczęstszą nazwisko japoński .
  • Hiroshi można porównać do Henry'ego Forda , który byłpierwszą osobą, do masowych samochodów produkują dla zwykłego człowieka w Ameryce . Jednakże , w podobny sposób, jak Ford byłzwolennikiem nazistów , Sato jestzwolennikiem rewolucjonisty w jego wszechświecie . Sato ma również dużo kontroli nad jego pracowników , jak pokazano , gdy jeden służy do zachęcenia nauczycieli do swojej fabryki , a Ford miał również dużo kontroli nad jego pracowników , czwarte pracowników i uzbrojeniu mas ślub .
  • Pomimo pewnej złej konstrukcji wentylatorów , Hiroshi nie wymyślił samochód we wszechświecie Avatar , ale on był osobą, która opracowała go w sprawną technologii do codziennego użytku . Zachęcanie równolegle , Ford jest często mylony z wynalazcy samochodu , mimo, że byłpierwszym, aby stworzyć prawdziwie realną wersję.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.