FANDOM


Equalist biplane

Dwupłatowce początkowo produkowany wyłącznie dla Equalists.

Dwupłatowce są średniej wielkości, podwójna oś, tri-silnik, bombowce taktyczne manewry nurkować w stanie alfa i wysokiej wyjątkowych prędkościach. Zostały one zaprojektowane i wyprodukowane przez Hiroshi Sato do pomocy Equalists. Po zakończeniu Rewolucji Anty-zginanie, w Asami Sato repurposed samoloty do bardziej konstruktywnego celu i wykorzystywane Przyszłość Industries je doskonalić.


Historia Edytuj

Equalist biplane squadron

Szwadron szybko poruszających biplanes Equalist zasadzkę i zniszczyli nieprzygotowanych pancerniki Zjednoczonych Sił.

Jak Flota Zjednoczonych Sił pancerników Republika weszła port miasta , kilka biplanes Equalist zasadzkę floty , spada ich amunicji wybuchowej na niczego nie podejrzewających pancerników . Podczas bitwy , generał Iroh firebent kierunku dwupłatowca pozycji na czele swojego statku , ale został następnie wrzucony do portu przez eksplozji spowodowanej przypadkowym trafieniu jednego z bomb dwupłatowiec jest . Po bitwie , gdy Equalists wyszedł zwycięsko , skutecznie wyłączyć całą ligę za pomocą swoich nowych pojazdów szybko poruszających się .W podziemnym schronie , ogólne Iroh , który został uratowany przez Korra , wysłał telegram do komandora Bumi , ostrzegając go, aby nie doprowadzić do drugiej fali wzmocnień bliżej do miasta , aż biplanes zostały zneutralizowane . Iroh , Bolin i Asami wskazała lokalizację lotniska przez Equalists ' i postanowił przedostać się wstępny plan base.Their o sabotowanie Biplanes przed ich start został udaremniony przez ich schwytania , choć po ich ucieczce , wyruszyli jednak zniszczyć w wielu płaszczyznach , jak mogli . Po dotarciu do lądowisk , ogólne Iroh prowadził dwupłatowiec , który został kołowania do startu . Zatrudniając jego firebending , strzelił w kierunku poruszającego dwupłatowca i porwali go , zmuszając pilota Equalist aby zakończyć i wdrożyć swój spadochron . Chociaż Iroh
Iroh hijacking a plane

Generał Iroh niszczy samolot

znalezionodwupłatowiec trudne do wstępnego sterowania , ostatecznie udało się ogona resztę formacji i zaczął konstruowanie innych płaszczyznach , przy użyciu broni Equalist i swoją firebending .Po sprawnie wyjmując kilka wrogich samolotów , samolot Iroh został zniszczony podczas drugiego dwupłatowiec rozpoczęła bola na jego śmigła , powodując jego ostrza , aby zatrzymać obracanie isamolot spadnie z nieba . Użył firebending do napędzania się na skrzydła innego dwupłatowca , gdzie zniszczony silnik z dwupłatowca , który był przed nim z podmuch ognia, zanim pomyślnie porwanie samolotu był na . Jednak jego dwupłatowiec został ponownie zaatakowany i uszkodzony z powodu bomby spadły z innego samolotu nad nim . Przeddwupłatowiec atakując miał szansę na wyrzucenie żadnych więcej broni , Iroh rozpoczęła się świetnie firebending się w kierunku otwartego bombowy , powodując bomby wybuchają i skutecznie zniszczyć cały samolot. Natychmiast po tym,ogólnie został zmuszony do porzucenia swojego uszkodzonego dwupłatowiec , gdyż kierował się prosto na posąg Aanga na Aang Memorial Island. Po Iroh wyskoczył i chwycił sztandar Equalist wisi pracowników posągu ,samolot rozbił się w głowę posągu ,
Attack on prison ship

Asami Sato rozbija Dwuplatowiec a Avatar Korra atakuje statki Unalaqa

powodującgigantyczne maski Amona spaść Aang i odsłonić twarz raz jeszcze . Tymczasem na lotnisku , Bolin użył earthbending zniszczyć poszczególne lądowisk , zapobiegając więcej Biplanes od startu , a Asami pilotowany zbiornik mecha i zniszczyć pozostałe Biplanes jeszcze w miesiącach hangar.Six po rewolucji anty - gięcia , Asami Sato nie zmodyfikowała Biplanes do użytku cywilnego , i przeznaczony do dystrybucji maszyn w celu ratowania Future Industries od bankructwa . Podczas próby przejścia przez blokadę Północne Plemię Wody na Biegunie Południowym , Varrick objawił się również mieć dwupłatowiec , który przechowywany w swoim jachcie na używanie jako kapsuły ratunkowej w przypadkułodzi zatonął . Pomimo braku rampy , Asami był w stanie zdjąć z pomocą Korra i firebending Mako , który przewidziany dodatkowy napęd . Dogonienie statku biorąc Tonraq i innych rebeliantów Południowa Plemienia Wody do Bieguna Północnego , Asami rozbił dwupłatowiec jako rozrywkę , umożliwiając sobie , Korra i Mako na pokład niezauważony.

Projekt Edytuj

200px-Equalist biplane disabled

Zepsuty samolot

Biplanes jeden silnik obrotowy w pozycji centralnej "ciągnika i drugie rzędowy silników tłokowych cylindrów w konfiguracji" pchającej "zamontowany pod krawędzi każdego górnego skrzydła. Każdy silnik ma trzy łopaty śmigła.Umieszczenie dwóch silników popychacza na górnej skrzydła, a nie jest zawieszony między dwoma skrzydłami, pozwala dwupłatowiec Equalist być doskonała bombowiec nurkować.


Słabe strony Edytuj

Direct hit

Samolot przez Magię Ognia wybucha

Ze względu na ich stosunkowo dużych stref docelowych, cienkie goleni budowy , wspieranych składników palnych , i brak pancerza obronnego , gdy biplanes mogą być łatwo zniszczone lub wyłączone jednym uderzeniem ; firebending , piorun , i ziemia są na tyle silne, aby zniszczyć blok silnika lub skrzydła . Iceberg kolce mogą być stosowane, jeżelisamolot leci na tyle niska . Jednak ich sprawność i wysokie prędkości utrudniają ich cele . Ich brak ruchomego steru sprawia, że dla nich niemożliwe do skoordynowanych zakrętów , co czyni go bardzo trudnym samolot latać i kontroli . W tym samym czasie, jak wspomniano powyżej, nie mają one powietrze -powietrze broni bojowych. W biplanes musi albo samoloty bombardują przeciwległą od góry lub umieścić się w trudnej sytuacji na ogień ich kierunku jazdy tylne, Bolas obronne . Usterka silnika spowodowane zaciętego steru może spowodowaćdwupłatowiec całkowicie rozpadnie . Chociaż efektywne i skuteczne w wyjmując floty generała Iroh , The Equalists stracił kilka samolotów do tych słabości , nawet z elementem zaskoczenia na ich stronie .

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.