Bosco

Bosco - niedźwiedź, ostatni przedstawiciel swojego gatunku, pupil króla ziemi. Instynktownie potrafi wyczuć niebezpieczeństwo. Lubi Aanga i jego powietrzne sztuczki.
Historia [edytujedytuj kod]

Bosko byłjedynym znanym członkiem jego gatunku , aleZiemia Król wysłał starszego zoolog z Uniwersytetu w Ba Sing Se prowadzi batalion żołnierzy na zwiedzanie Ziemi Brytania znaleźć towarzysza Bosko . Niewiele wiadomo na temat ich nawyków w środowisku naturalnym , jednak Bosko wydawało się cieszyć roamingu na teren Pałacu Królewskiego ze swego pana , a on rozwinął wielkie zamiłowanie do ciast i ciastek , stąd jego waga . Bosko byłhonorowym gościem na przyjęciu urodzinowym , żeZiemia król rzucił na niego . Duże porcje jedzenia jadł i był zafascynowany , kiedy Aang waterbending wykonywania trików .

Był również często postrzegane siedzący obok Kuei , i był jednym z głównych powodów, dlaczego Kuei postanowił posłuchać co Aang i jego przyjaciele mieli do powiedzenia na temat spisku w Ba Sing Se , jak Bosco wzrosła lubiący Aanga . Bosko był

Bosco zadowolony z akrobacji Ty Lee

ponownie Kuei natomiasttrio zadowoleniem ukrycia Azula , Mai i Ty Lee. Najwyraźniej Mai miał oczyścić wszystkie śmieci Bosco , stwierdzając , że " gdyby miała oczyścić inną kupę niedźwiedzia rufie , ja jechałem wymiotować . " Został oddzielony od Kuei po Azula Dai Li nakazałaresztować króla , ale wkrótce spotkał się z królem , jednak, gdy Sokka i Toph pomyślnie uratowany Ty Lee łapiąc ją za ręce i nogi na ziemi . Mai i nie sprzeciwia , ponieważ chcieli fuera.Después zamachu stanu z Ba Sing Se , Sokka zobaczył próbuje nauczyć Bosko , jak przetrwać w naturze. Sokka zrezygnował po wielu nieudanych próbach uczyć aprapar , ryby, ryk , i bronić . Widząc jak Bosco nie wiedzą, jak być prawdziwym niedźwiedź , Kuei postanowił podróżować po świecie jako pokorny człowiek , tuż obok Bosko .

Po wyzwoleniu Ba Sing Se i koniec wojny stuletniej , Bosko zwrócił się do życia w luksusie , gdy Kuei odzyskał swoją pozycję ziemskiego króla . Podczas planowania Odrodzenia Ruchu Armonia , Bosko był postrzegany jako Momo próbuje ukraść jego kapelusz , ale szybko odzyskać. Bosko był obecny przy stole a jednocześnie bogato wypełnionekról przygotował dla Aang i Katara je zająć podczas rozmyślania Sytuacja zmieniła się w Yu Dao . W tym czasie , Momo dał mu kawałek ciasta na talerzu , ale odmówił Bosko jest odwracając głowę na bok i daje Momo duże ryby w ręku , ale Momo odrzucenie .

Sokka uczy Bosco

Zespół jest po upadku Ba Sing Se na kameleona zatoki i Sokka Bosko chce nauczyć się jak prawdziwy niedźwiedź żyć. Najpierw próbował pokazać mu, że zaskoczy miód na drzewa z jego pazury i ciągnie w dół. Ale Bosco nie chce dostać się na drzewo i nie może korzystać z jego pazury, bo są utrzymane.Kolejny etap: ryby. Sokka robi to wcześniej, ale wpada w kłopoty i utrzymuje cały Kuei tak zbyt niebezpieczne. Nawet z schronienia i sprawdzić ryk nie uda go zgodnie z planem. Zamiast morderczego screamera, Sokka dostaje usłyszeć chór gwizdki z Bosco. Wieczorem daje mu w końcu Kuei i Bosco akt przez podróżując po świecie.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.