Bitwa z Południowym Plemieniem Wody była walka pomiędzy dwoma polarnych Tribes wody podczas kulminacyjnego Plemienia Wody wojny domowej, w którym rebelianci Południowe Plemię Wody próbował odzyskać swoje plemię z okupacji Północnej. Mimo że siły rebeliantów były początkowo w stanie przytłoczyć wojska Północnej, zostały one ostatecznie pokonany i zmuszony do odwrotu w wyniku interwencji z Głównego Unalaq, Desna i Eska i siła ciemnych duchów .


Bitwa[edytujedytuj kod]

Utraciwszy wiarę, że posiłki będą przyjeżdżać, rebelianci zaatakowali Południowe Plemię Wody miasta portowego.

Południowe buntownicy szukali schronienia wśród wzgórz poza miastem portowym , gdzie cierpliwie siedziby ich czas w oczekiwaniu na powrót Avatar Korra jest ze wzmocnieniami . Jednak , gdy okazało się, że siły Zjednoczonych nie przyjdziesz , Tonraq zebrał swoje wojska i rozpoczął atak na stolicy , chcąc odzyskać je w imię Południa . Siły rebeliantów zaatakował miasto na tablicach lodu , przyciąga uwagę straży zamieszczonych na strażnicy i co skłoniło go do dzwonka alarmowy do sygnalizowania żołnierzy Północnego zbliżającym się ataku . Kilka żołnierze udali się z umocnień w twarz z rebeliantami , a dwie siły zderzyły .

O zmroku , rebelianci Południowe Plemię Wody były w stanie zmusić do odwrotu wojsk północnych . Ich zwycięstwo było krótkotrwałe , jednak jako dyrektor Unalaq przybył z Desna i Eska , wraz z szeregiem ciemnych duchów . Northern Wzmocnienia te okazały się zbyt wiele dla rebeliantów do czynienia i zostali zmuszeni do obrony , cierpi znaczne straty .

Tonraq probuje oddac cios Unalaqowi.

Uznając, że byłoby to trudne do zabezpieczenia miasta z ciemnych duchów uczestniczących w bitwie, Tonraq wydał rozkaz do odwrotu, podczas gdy on poszedł w poszukiwaniu brata, starając się zakończyć wojnę raz na zawsze. Był szybko stanie ujarzmić Unalaq czterech strażników, a dwaj bracia zderzył się w zaciętej pojedynek wody. Tonraq ostatecznie udało się uzyskać w odległości uderzające Unalaq, ale zanim zdążył wylądować jego cios, Unalaq uderzył niezabezpieczone żołądka z filaru lodu. Uwięziony w bryle lodu, Tonraq otrzymało druzgocący cios, który zostawił go pokonał.

Następstwa[edytujedytuj kod]

Szałas uzdrowienie w związku Southern Water Tribe wypełniona była po brzegi dziesiątkami rannych rebeliantów południowej Plemienia Wody.

Nie powiodło się oblężenie południowej Plemienia Wody wymazane Southern odporność. Z wielu rannych, wycofali się do związku Południowe Plemię Wody, gdzie szukali uzdrowienia z Katara i innych.Uzdrowienie szybko znalazła się chaty wypełnione po brzegi, z uzdrowicieli stara się raczej do wszystkich tych, którzy przeżyli, z których wszystkie zostały poważnie rannych.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.